Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy kapcsolatban élő lány chatel màs fiúkkal is?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedési szándékkal, teljesen hétköznapi témákról, nagyjából kétnaponta van üzenetváltás.
2022. júl. 21. 23:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan nem élnék olyan "kapcsolatban" ahol nem beszélhetek hétköznapi dolgokról pl. volt osztálytársaimmal, szaktársaimmal, kollégákkal, stb. csak mert más neműek. Nekem ez túlságosan középkori lenne.
2022. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
11 kb mindenki írta, h régi baráttal ismerőssel más...
2022. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

A párommal 8 éve vagyok együtt. Van például kollégám akit még csak 3 éve ismerek, tehát a párom után ismertem meg, ő nem "régi barát", és mint írtam NEM élnék olyan kapcsolatban, ahol tilos vele beszélgetnem random témákról. Ugyanígy a kapcsolatunk alatt megismert szaktársak, stb. :)

2022. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha valami fiatal jó pasival csetel, akkor nem baj. 🤫🤭😏
2022. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Az oké, ha valami hobbiról beszélget valakivel szakmailag... vagy valami hivatásos lelki vezetővel, pszichológussal, ha szükséges... vagy egy munkatárssal haverilag néha magán témákat is érintenek a napi meeting mellett..., vagy ha egy régi barátja, akárhányad unokatestvére megkérdi néha hogy van... stb. És ha utána elmeséli magától, hogy képzeld... De hogy párnaponta mással lelkizzen az nem. Lelkizzen velem, ne rólam meg nélkülem, azért vagyok a társa. Ha máshoz fordulna úgy intimebben a problémáival, akkor valami baja van velem.
2022. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ha a csaj Magdi
2022. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 Fogadni merek hogy te a szexről is írogattál mással mikor kapcsolatban voltál. Te kis huncut.
2022. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Nekem van egy jó ismerősöm, akivel sok éve ismerjük egymást, és mivel személyesen sosem találkozunk, interneten keresztül érdeklődünk néha a másik hogylétéről, napjairól, hozzátartozóiról. A viszonyunk tiszteletteljesen távolságtartó amellett, hogy barátságos. Közelébe sem kerülünk a határvonalnak.

Nyilvánvalóan ha a párom lenne ilyen helyzetben, engem sem zavarna, bár nem is tudom, kikkel chatel, mi nem ütjük bele az orrunkat mindenbe, amit a másik csinál.

2022. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!