Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért elítélendő?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még 20 éves. Volt már hosszabb kapcsolatom de nem jól éreztem magam benne mert nem szeretek lekötve lenni. Ezért ezután mikor akáhányszor nekifutottam a kapcsolataim csak pár hónaposra sikeredtek mert nem bírtam hogy feladjam a saját szabadságom egy kapcsolatért. Azóta csak randizgatok ismerkedek hátha mégis sikerül de nem nagyon hajlok effelé inkább csak azért csinálom mert szeretek új embereket megismerni és sokszor érzem magányosnak magam. Nem az van h mindenkivel lefekszem mert olyan kapcsolatot se szeretnék. Volt h a randin csak jól eldumaltunk vagy egy csók véletlen elcsattant de ennél többe nem mentem bele

2021. febr. 27. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem erre szokás azt mondani, hogy keresi az igazit

Szerintem nem elítélendő

2021. febr. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki itél el? 😀

Amúgy semmilyen szabadságot nem kell feladni (normál esetben). Ha neked az az elved, hogy nem csalod meg a párodat akkor olyat keresel. De ha nyitott kapcsolatot szeretnél akkor arra se nehéz partnert találni. Csak te is legyek tisztában az igényeiddel, ne félúton találd ki, hogy ja amúgy ez meg az.

2021. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen még ez teljesen rendben van
2021. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
29%

Nekem ez édesmindegy.


Majd mikor nem csak a csókot engeded, onnantól lesz cinkes,

de akkor meg a jelmondat a következő lesz:


"Szexuális szabadság van!"

2021. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ezzel semmi gond nincs.

A baj akkor lenne, ha hitegetnéd a randipartnereidet, hogy komolyat akarsz, aztán egy szó nélkül lelépnél.

2021. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!