Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elítélendő szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő szerintetek?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomból a fiúk a hátam mögött leszóltak és úgy gondolják, hogy még sokáig nem lesz tartós kapcsolatom. Fél éve kezdtem el bulikba járni és ennyi idő alatt 3 fiúval kavartam(csak csók) ezért mondják rám. Igazuk van?

16/l


2019. okt. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Sok joguk nincs igazán elítélni hiszen csak csókról volt szó, nyilván ez nem azt jelenti hogy nem lesz/lehet tartós kapcsolatod, viszont ez a viselkedés nem minden srácnak jön be, szóval ne legyél meglepődve hogy meg van rólad a véleményük.
2019. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A baráti társaságodban a fiúk feltételezem veled egykorúak. Innentől nincs miről beszélni, egy 20 alatti fiú általában (tisztelet a kivételnek) még vállalhatatlanul éretlen. Az ő sértegetésüket magadra venni, sőt, egyáltalán meghallani baromság.

És a helyedben azon is elgondolkodnék hogy kiket hívok barátaimnak. Abba a társaságba ahol elitélnek, kibeszélnek egy amúgy teljesen elfogadható és normális dolog miatt, abba nem illesz.

2019. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
2-es.Az mióta elfogadott dolog hogy random ismeretlenekkel smárol a csaj? Inkább egy könnyen kapható lány jut eszembe ezek után de te tudod:D.
2019. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

#3

Az hogy egy bulin elcsattan egy csók, szerintem teljesen normális, főleg hogy nem 14 évesről beszélünk. A 16 ugyan még elég fiatal, de egy csóktól senkinek semmi baja nem lesz. Az nem szex, sokaknak nem jelent semmit. De nem is ez a lényeg most, hanem hogy emiatt senkinek nincs joga ítélkeznie a kérdező fölött, pláne nem korabeli fiúknak, akik diszkó wcben élvezik a hasonló bulik örömeit. De ha egy lánynál elcsattan egy-egy csók, akkor az egyből ordas nagy kva. Na ez a kettős mérce az undorító, nem amit a kérdező csinál.

2019. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet én vagyok a maradi de nekem ez nem elfogadott. A kiélős dumát meg ne magyarázzátok, mert az össze vissza digi digi, meg csók nélkül is ki lehet élni magatokat.

De amúgy ettől függetlenül lehet normális kapcsolatod, nem hiszem hogy azzal fogsz kezdeni ismerkedésnél, hogy hé figyu én amúgy össze vissza csókolózók ám a bulikon.

18l

2019. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4# ne aggódj, én mind a kettőt elítélem szóval nincs kettős mérce. ;)
2019. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy elítélendő. Minden tini lány ilyen.
2019. okt. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

#7

Nem tudom te milyen nevetségesebb világban élsz akkor...

2019. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!