Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tennél félre pénzt magadnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennél félre pénzt magadnak a férjed tudta nélkül? Elítélendő?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért hogy legyen mihez nyúlni ha úgy adódik.
ma 10:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%
Akkor határozottan meg kell mondani az elején, hogy ez neked tartalék, és nem fogod odaadni, amikor kunyerál. És nemet mondani, amikor kunyerál, és elmondani, hogy milyen tapló dolog, hogy nem tartja tiszteletben a kérésedet. Akkor nem fog semmi változni, ha becsicskulsz és mindig kinyalod a seggét is.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Azóta még 4 év telt el, már van értékpapírokban pénzem.

Ha tudna róla, már oda kellett volna adnom neki.

Vagy kávéfőző kellett születésnapjára 200, gamer szék karácsonyra 180, kocsi csere 150, stb stb.

ma 10:48
 13/28 A kérdező kommentje:

De olyan szeptemberünk is volt amikor egyedül iskoláztam be a lányunkat l, mert tudta hogy van a számlámon.

A ruhákkal és mindennel együtt az is 200. Ezt együtt kellett volna hiszen közös a kislányunk…..

ma 10:50
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vakon kell bizni a masikban.

En megbizom teljes mertekig a paromban, mert ismerem es mert tett erte. Tehat nem vakon, hanem OKKAL bizom benne.

Egyebkent azt ugye vagod, hogy nem vagy koteles odaadni neki csak azert, mert elkeri?

ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%
Mindig is volt saját félretett pénzem.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Hat ha meg mindent te fizetsz, akkor hule vagy, mar bocs. Ez mar kb anyagi kihasznalas, te meg csak turod.
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem vagyok köteles.

Olyankor 2 hónapig biztos nem hoz haza semmit a közösbe, így kénytelen vagyok elkölteni a fizetésemet.

Csak ritkán kávézik, minek kellett neki a kávéfőző.

Autócsere, mindenképp olyanra cserélte amit ki kellett pótolnom, lett volna olcsóbb is.

Gamer szék. Lett volna másik is de neki az a 180 ezres kellett.

A beiskolázáskor meg nem volt egy fillér sem itthon mert nem hozott 2 hónapja semmit haza.

Akkor az én fizetésemből éltünk és a félretett pénzemből iskoláztam be a lányunkat.

Egyszóval:

Ha tudja hogy van, akkor rákényszerít hogy elköltsem, nem mondhatom a gyerekemnek hogy nem tudunk mit enni mert üres a doboz kislányom.

ma 11:03
 18/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk én soha nem kértem születésnapomra vagy karácsonyra 100-200 ezer Ft értékben ajándékot.

Volt hogy egy szexi alsóneművel ajándékozott meg karácsonykor. Maximum 10 ezer forint volt .

És én soha nem irányozom elő hogy mit kérek….

Ő viszont igen.

400-at keresek és sokszor úgy érzem hogy nem győzöm anyagilag amiket kitalál.

Ő akkor is nyaralni akar Horvátországban amikor nincs pénzünk.

ma 11:07
 19/28 A kérdező kommentje:

Most hitelt akar velem felvetetni hogy vegyünk elektromos autót.

Ez a legújabb ötlete ami megint arra megy hogy nehogy legyen nekem félretéve, inkább terheljük le a számlámat.

Tetszenek az elektromos autók de mivel nincs rá pénzem, nem lesz.

ma 11:09
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert hagyod magad. Határozottan, hangosan: "Innentől kezdve NEM". De ha folyamatosan aláfekszel, becsicskulsz, akkor te is tehetsz róla. Felnőtt ember vagy, nem kötelező odaadnod a pénzt.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!