Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostingolás miért akkora ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolás miért akkora ügy?

Figyelt kérdés
Tudjuk, mi a jelentése. a másik nem akar velünk lenni, tiszta sor, nincs kérdés. Miért nem tudják sokan ennyiben hagyni? Miért kezdik üldözni a másikat, ezzel kellemetlen helyzetbe hozva?
ma 14:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#18

A letiltás miért jobb? :D

Amúgy én az a típus vagyok aki magyarázkodik, én irigylem azokat akik tudnak ghostingolni, sokkal könnyebb lehet.

ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%
21: nem a semmiből letiltás, az ugyanolyan g..i dolog. Hanem a normális, üzenetbeli lezárás utáni blokkolás, ha a másik nem ért a szép szóból. Akkor a te dolgodat már megtetted, ennyi.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22

Hát én csak egyszer csináltam ilyet és nagyon nem volt jó érzés. Az illető meg utána ugyanúgy írogatott más profilokról, azokat ignoráltam (“ghostoltam”?) és akkor az bevált, végre megunta idővel.

ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

8.


Pont nem egyértelmű a helyzet. Nem lehet tudni miért nincs válasz. Betegség? Halál? Sértődés? Ezernyi kérdés és nincs válasz. Nyilván pár üzenetváltásnál nincs ezzel gond (egyszerű bunkóságnak be lehet tudni), de több hónapos ismeretség, személyes találkozások esetén ez már jóval több bunkóságnál.

ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!