Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a másik fél ghostingol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik fél ghostingol, miután még ő bántott meg,de te ennek ellenére próbálod megbeszélni azt miért teszi?

Figyelt kérdés

Érett,felnőtt embernek gondoltam. Próbáltam többször is nyitni felé,miután lealázott. Elolvasta az üzeneteim, de nem válaszol. Gáz vagyok a szemében ezzel, hogy kerestem?

Elég sok minden történt köztünk, történésekben gazdag randikkal. Most mégis úgy tesz,mintha soha nem ismert volna, miután megbántott.


máj. 27. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?!

Kiderült, hogy nem érett ember. Felesleges megérteni.

Thank you, next!

(btw erre való az ismerkedési fázis, hogy ezek kiderüljenek)

máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy ghostingol ha értetlenkedsz. Le is kéne tiltania téged ha nem tette meg.

És ha meg is alázott téged, te is megaláztad magad akkor amikor meg akartad vele beszélni.

máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.Nem az ismerkedés fázisban voltunk, de lehet én vagyok nagyon maradi, hogy az emberekben nem hagyunk tüskéket.

2. Azért akartam megbeszélni,mert naiv vagyok, hátha tőlem független dolgok miatt volt olyan velem,csak rajtam csapódott.

máj. 27. 17:08
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Aham... Szóval ha leordítja bármikor valamelyik párod a fejedet mert neki rossz kedve van az teljesen oké, vagy ha felpofoz te tartod a másik arcfeled is? Hiába vannak ilyen buta libák mint te...
máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert te nagyon intelligens vagy, hogy idegen személyeket buta libának nevezel.

Lehet,hogy az vagyok (valaki szemében biztos), de nem vagyok érzéketlen és nem tudnék bántani mást, pl veled ellentétben.

máj. 27. 17:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszer próbálna engem valaki lealázni, soha többet nem állnék szóba vele. Le kell tiltani és elfelejteni.
máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem bántás hanem tény közlése!



"Gáz vagyok a szemében ezzel, hogy kerestem?"


Te kérdezted személyesen!!!

máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

😂 emiatt vagyok buta liba, mert feltettem azt a kérdést,hogy annak ellenére, hogy ignorál, kerestem, vajon ez gáz a szemében? Nézőpontokat keresek, mert tőle hiába várom,de úgy néz ki, itt nincs ghostingoló ember,aki tudna valami kapaszkodót,max ok nélkül szapuló típus. Sokkal jobb.

De oké. Legyen tény, legyen igazad, én azonban nem azonosulnék vele.

máj. 27. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Neked kellene annyira ismerned, hogy ezeket tudd.
máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem(csak) azért vagy buta liba, hogy feltetted a kérdést hanem azért miután lealázott teljesen mindegy mi okból kifolyólag te még meg akartad vele beszélni a dolgokat. Egyértelműen nem tisztel téged mint embert ha szétalázott. És te még mentél hozzá képzeletbeli rúgásért.

Vagyis nincs önbecsülésed.

Szóval ja gáznak tart jogosan.

Kifejezte eléggé világosan, hogy nem érsz neki semmit és te meg akartad beszélni a nagy semmit. Nah ezért vagy buta liba.

máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!