Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a másik fél ghostingol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik fél ghostingol, miután még ő bántott meg,de te ennek ellenére próbálod megbeszélni azt miért teszi?

Figyelt kérdés

Érett,felnőtt embernek gondoltam. Próbáltam többször is nyitni felé,miután lealázott. Elolvasta az üzeneteim, de nem válaszol. Gáz vagyok a szemében ezzel, hogy kerestem?

Elég sok minden történt köztünk, történésekben gazdag randikkal. Most mégis úgy tesz,mintha soha nem ismert volna, miután megbántott.


máj. 27. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még nem gáz rákérdezni, de többször? Atyaég. Legyen már valami önbecsülésed.
máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
2-es 4-es idióta. Itt lóg a gyakorin és ha naponta nem nevezhet 10 nőt buta libának, akkor idegbajos lesz és tikkelni kezd. Nincsen élete, ez a fő öröme hogy itt arcoskodik.
máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki arra sem méltat,hogy magyarázatot adjon, az nem érdemli meg, hogy bármilyen okból és formában kontaktot akarj vele tartani.
máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért alázott le, mert nem tisztel. Ezekszerint nem is érdekel és annyiba se vesz, hohmgy beszéljen veled. Mit szeretnél, könyörögni neki?
máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem könyörögni akarok, csak többre tartottam vagy többnek hittem a kapcsolatunkat annál,hogy ilyen érthetetlen véget érjen és mondjuk humánus módja is van a lezárásnak, nem csak ez.

Igazából most úgy érzem mindezek ellenére bennem van a hiba,és keresem az okokat, persze sok dologra meg jó voltam.

Köszönöm az értékes válaszokat, próbálok azokból merítkezni.

máj. 27. 17:56
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#15 szerintem felesleges magadban keresni a hibát. Lealázni a másikat, és felszívódni egyáltalán nem felnőtt intelligens emberhez méltó módja a lezárásnak.
máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem fel év kapcsolat után hagytak el 0 indokkal, ghostingolva, de fele ennyire nem vertem magam, mint te itt egy ismerkedés után, ahol ráadásul meg egy utolsó paraszt is volt a csávó…szrd le, lépj tovább, nem kell semmit megbeszélni. Az élet sajnos nem úgy működik, hogy minden kapcsolatot mindenki kedves aranyosan zar le.
máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!