Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőző nők! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nők! Mikor ghostingoltatok utoljára férfit?

Figyelt kérdés

júl. 9. 07:02
A kérdező szavazást indított:
Mi az a ghosting?
Hogy én ilyet csináljak?!? Mit képzelsz magadról kérdező?
Én ilyet nem csinálok, de velem rendszeresen csinálják
Van hogy törlök/tiltok embereket ok nélkül, vagy megválaszolatlanul hagyom őket, de az nem ghosting és kész!
Utoljára ma csináltam ilyet
Az elmúlt 3 napban csináltam ilyet
Az elmúlt héten csináltam ilyet
Az elmúlt hónapban csináltam ilyet
Az elmúlt évben csináltam ilyet
6 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen válasz, de soha nem csináltam ilyet és egyetlen egy férfi csinálta, ráadásul erről az oldalról, 1 éves ismertség után.


Ha fent voltam társkeren, gyorsan találkoztam azzal, akire szükségem volt.


N

júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Csodálom hogy még akadnak ilyen szempontból normális(nak tűnő) nők is!
júl. 9. 07:12
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Több mint 14 éve, akkor társkeresőztem utoljára.

A pasival épp ismerkedtünk, aztán az egyik beszélgetésnél olyat mondott ami nekem abszolut nem fér bele, innentől nem voltam rá kíváncsi. Arra sem volt érdemes, hogy közöljem vele, egyszer csak rájön a saját aljasságára.:) ha nem akkor úgy járt, én ilyenekre nem pazaroltam az időmet.

júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
miért fontos neked az idő? Nem teljesen mindegy mit irnak ide?
júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Laylah ***** válasza:
100%
Nem volt nagy társkeresős múltam (szerintem összesen nincs egy hónap sem), de tavaly volt egy srác, akit ghostoltam akaratomon kívül. Pont nyaralás előtt írt, én meg írtam, hogy megyek nyaralni, 1-1 üzenetet küldtünk egymásnak összesen, illetve ő kettőt, hogy érezzem jól magam és utána beszélünk. Aztán szembesültem azzal, hogy odakint nem volt mobilnetem. Kb. az 5-6. napon jöttem rá, hogy egy teló restart megoldja a problémát, de totál nem volt a fejemben a telón lógni, csak Revolutos fizetéshez kellett. Aztán nyaralás után tökre elfeledkeztem a srácról meg az egész társkeresős dologról, talán egy héttel később jutott eszembe, de addigra törölt. Mondjuk annyira nem bántam, kicsit soknak tűnt a személyisége az enyémhez.
júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na hát amúgy sejtettem, hogy valami ilyesmi eredmény fog kijönni. Itt mindenki életében 1x csinálta és azt is megbánta. 🤣


Amúgy nem az itteni válaszolókon gúnyolódok, hanem a nem válaszolókon.


Mert valószínűleg az utolsó 4 ilyen nő az utolsó 30 napból bizonyára férfi kamuprofil volt és azért ghostingoltak és töröltek szó nélkül, ebből kettő lebeszélt randiidőpont után. Vagy lottóznom kéne, mert ezek szerint egy ilyen pechsorozat felér egy öttalálatossal.

Persze, persze... 😂

júl. 9. 18:13
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Látom büszkék vagyok a ghostingolásokra társkeresőző nők. Csodálkoztok hogy csomó pasi incel és egyedül van nő nélkül mert ti sokszor válaszra sem méltatjátok? Ennyire büszkék vagytok a kommunikálni nem tudásotokra hogy a szavazásban erre mentetek rá hogy: "Utoljára ma csináltam ilyet"? Na pont az ilyen lányok miatt mint ti vagytok az ilyenek miatt vagyok egyedüálló pasi 24 évesen mivel velehetek lehetetlen az ismerkedés a "ghostingolás" miatt. Egy normális nővel tudtam csak a randiig eljutni mivel vele lehetett kommunikálni pár szónál és 1-2 mondatnál hosszabban is.

Szerintem gondolkozzatok el hogy miért születik egyre kevesebb gyerek az országban és hogy miért van ennyi egyedüálló ember! Én is szeretnék már egy barátnőd de a mostani lányok kommunkációs készségei miatt lehetetlen az ismerkedés számomra. Vagy lehet az a baj hogy konyhai melós vagyok és nem valami jól kereső vállalkozó BMW-vel, akkor lehet kevesebb lenne a ghostingoló nő.

júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7. Azért születik egyre kevesebb gyerek, mert az emberek kezdenek ráébredni, hogy van választásuk, hogy a gyerekvállalás elég nagy szívás, és van boldog szabad élet nélkülük is, sírás, szaros pelenkák, kialvatlanság, hísztik, dackorszak, kamaszkor, rengeteg stressz és anyagi + teher stb nélkül.
júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Mindig hosszú távra terveztem és mindig fontosabb volt a számomra a dolgok minősége, mint a mennyisége. Ez nálam vonatkozik az emberi kapcsolatokra is. Ezen kívül szeretem a kihívásokat is.

Lényegében ugyanezen megfontolások miatt van az, hogy én szeretnék gyereket, akár többet is. Írom ezt férfiként.


Amikor egy nőtől látom azt leírva, amit te írtál, egészen elszörnyedek. Szerintem sokat elárul ez a fajta gondolkodás az emberi minőségedről és arról, hogy bárki, aki veled kapcsolatba kerül, csak veszíthet ezzel az ismertséggel.

júl. 12. 20:39
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

9. Mi ez a kettős mérce? Egy pasitól nem szörnyülködsz ilyenkor?😂 amúgy meg nem mindegy neked? Mindenkinek a maga dolga, hogy mit vállal az életében és mit nem.

Az emberi minősége attól még ugyanúgy megvan mindenkinek, csak mert adott esetben nem akar felesleges terheket a nyakába venni. A férjem pedig ugyanígy gondolkodik, neki is jobban ízlik a szabadabb, kötetlenebb, kevesebb stresszel járó élet. Más véleményét meg őszintén leszarom, ha nem tetszik, nyalhat sünt.

A te intelligenciád hiányosságai viszont jól megmutatkoznak a soraid alapján. Egy normális ember nem ítélkezik mások magánèleti döntései és csupán az emberi érzései alapján, szimplán tudomásul veszi, elfogadja. Vagy ha valamiért frusztrált a saját életében, akkor elkezd elméleteket gyártani arról, milyen rossz ember az akivel nem ért egyet😂

Tudod nem vagyunk egyformák ( hála égnek), és nem kell mindenről ugyanúgy gondolkodnunk, ugyanazt éreznünk.

júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!