Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőző nők! Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nők! Mikor ghostingoltatok utoljára férfit?

Figyelt kérdés

júl. 9. 07:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Látom a 7-es válaszomon sokan megsértődtetek és 0%-ra pontoztatok le. Sajnálom hogy megsértettelek benneteket de az igazság akkor is igazság még ha nagyon fájdalmas is! Ha nem lenne a ghosringolás a női oldalon ennyire elterjedve akkor lehet már lett volna a társkereső oldalakról több randim is de ha ennyire képtelenek a mostani fiatalok az ismerkedésre akkor szerintem elkönyvelem magam hogy egyedül fogok meghalni.
júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10

Egy biztos: soha nem kerültem és soha nem is fogok hozzád hasonló emberekkel közeli kapcsolatba kerülni.

júl. 12. 23:07
 13/15 anonim ***** válasza:
12 . Hála az égnek, hogy megkímélsz a mérgező lelkivilágodtól:)
júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Az nem mérgező, hanem toxic.
júl. 13. 05:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ghostingnak számít-e, ha én írtam utoljára, de nem feltétlen olyasmit, ami könnyebben továbbvinne egy témát, hanem mondjuk "Igen, azt a filmet én is szeretem" jellegű szöveget. Olyan eset 1 volt... technikailag nem ghostoltam, mert én írtam utoljára, és utána 1-2 napig nem írt a srác... és pont közben elmentem randizni egy másik férfival a társkeresőről, akivel nagyon egymásra éreztünk... (azóta is együtt vagyunk, 3/4 éve)... na, akkor nem írtam neki, hogy "megismerkedtem vkivel, bye", hanem csak lejelentkeztem a társkeresőről. Amúgy megtapasztaltam azt, hogy én már akkor is borzasztó kellemetlenül éreztem magam, amikor egyszere 2 férfival beszéltem, közben meg kb. mindenki, akit ismerek, 8-10 emberrel beszél egyszerre, ha van rá lehetősége.
okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!