Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűntél már valaki életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűntél már valaki életéből szó nèlkül,az az ghostingoltatok?Miért csinàltad ezt??Volt rá valami ok?

Figyelt kérdés
Engem egy pasi ghostingolt 2 évvel ezelőtt most meg felbukkant a semmiből,mintha semmi nem történt volna?

2023. okt. 4. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Igen, többször is. Csak nálam annyi a különbség, hogy én utána nem bukkantam fel egyiknek az életében sem.


Az ok? 99%-ban az volt, másik fél leszerepelt előttem, és nem értette meg a NEM-et. Nekem meg nem volt kedvem magyarázkodni, hogy miért is nem fog köztünk működni a dolog.

2023. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Én netes ismerkedések során csináltam már ilyet. Azaz, mondjuk nem válaszoltam, hanem elszivárogtam az illető életéből. Nem vagyok rá büszke, ilyenkor mindig a könnyebb utat választja az ember. Olyat viszont még nem tettem, hogy már közünk van egymáshoz és úgy tűnök el a semmibe.

Jó tanács, ne fogadd vissza ezt a ghostingolóst.

2023. okt. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csináltam, nem is csinálnék ilyet.

Azért megkérdezném tőle hogy ugyan hol volt az elmúlt két évben?! 😅

Esélyt biztos nem kapna tőlem se.

2023. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mert a volt pasim ugyanezt csinálta. Ismerkedett egy lánnyal velem párhuzamosan, aztán valami érthetetlen okból engem választott. Másfél év múlva szakítottunk, aztán egy fél év múlva visszakopogtatott a másik csajhoz, aki visszafogadta annak ellenére, hogy elég méltatlanul tűnt el az életéből. Azóta most együtt vannak.
2023. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kiderült hogy barátja van, vagy nem adott egyértelmű jelet, így meguntam.
2023. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát társkeresőn sokszor ghostingoltam. Ami a legkegyetlenebb volt ilyen téren az volt, hogy ajándékot hozott nekem, meghívott vacsizni, hazakísért, aztán én szétváltam tőle otthon Tinderen, máshol meg nem beszéltünk. Nem tetszett egyszerűen. Barátságból próbáltam ghostolni, egyre kevesebbet visszaírni, de csak nem hagyta magát a barátnőm, úgyhogy megmondtam neki egyenesen hogy vége. Aztán volt egy srác akivel néha kavartam, őt egyik nap letiltottam szó nélkül mert kiderült hogy homofób, rasszista, és hülyének nevezett, amiért én 22 évesen már szívesen megismerném a leendő férjemet.
2023. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!