Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostingolás miért akkora ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolás miért akkora ügy?

Figyelt kérdés
Tudjuk, mi a jelentése. a másik nem akar velünk lenni, tiszta sor, nincs kérdés. Miért nem tudják sokan ennyiben hagyni? Miért kezdik üldözni a másikat, ezzel kellemetlen helyzetbe hozva?
ma 14:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Hiányzik a lezárás.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Engem csak akkor idegesít, ha megbeszélünk találkozót is, de másnap már ghostolva lettem, olyan kis gerinctelen nyámnyila dolog ez :)
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak chatelési fázisban van egy "kapcsolat", vagy ha az egyik ember vmi nagyon durva dolgot mondott, megértem. Bármely más esetben legyen már benned gerinc... ennyi erővel ha nem bírlak, le is köphetlek, fel is rúghatlak és az is teljesen normális kellene, legyen, mert a lényeg az üzenet, ugye? Ha már kapcsolatban vannak, volt már randi, akkor annyi felelősséggel tartoznak a másiknak, hogy zárják le korrekten a dolgot. Még hogy ő van kellemetlen helyzetbe hozva... az nem, aki azt hitte, jó a kapcsolat, jó irányban mentek a dolgok, volt 1-2 randi, reménykedik utána még napokig, és nem tudja, hogy az most azért nem válaszolt, mert beteg, mert nincs nete, mert egy g...i...
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Ja, még azt kell sajnálni, meg szegényke ne kerüljön kellemetlen helyzetbe, akinek nincs gerince...

Logikus...

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Én sem értem...

Nyilván kellemetlen és csúnya dolog, de fel nem fogom, hogy az emberek miért rugóznak annyit rajta.

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Undorító szokás. Miért nem lehet egy utolsó mondatot leírni, hogy viszlát, ennyi volt?
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy jellemtelen, gyáva dolog.

Nem hiszem, hogy valaki annyira nem képes, hogy egy nyomorult mondatot írjon ("Bocs, de nem akarom ezt" pl.).

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én ilyenkor veszem az adást, és hagyom, hogy menjen ahova akar, nem kezdem el zaklatni, hiszen egyértelmű a helyzet.
ma 14:58
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

Igen, a ghosting csúnya és rossz dolog, de az hogy egyesek ennyire mellre szívják, csakis a hatalmas egójukról szól.


(És nem, ettől még nincs rendben, ha szó nélkül lelép valaki.)

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Pont az a baj, hogy de, van kérdés. Ha teszem azt előző este a randin csatak részegre ittam magam és az ölébe hánytam és utána ghostol, akkor értem, tudom, hogy miért, nincs kérdés. Levonom a tanulságot, hogy egy fasz vagyok és az élet megy tovább.

De ha nem történt semmi rendkívüli, a másik egyszerűen csak eltűnik, akkor tele lesz az ember kérdésekkel, hogy mi történt, mit rontottam el, én voltam-e a hibás, az én döntésem, tetteim miatt ment el, vagy az ő életében történt valami. Ez a bizonytalanság ami kiborítja az embereket, nem az, hogy az adott kapcsolat nem jött össze.

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!