Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek a nők futószalago...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek a nők futószalagon ghostingolni/parkolópájára tenni embereket? Nem gusztustalan ez?

Figyelt kérdés

Persze tudom, nem csak a nők csinálhatják ezt, de én férfiként nyilván csak tőlük tapasztaltam.


Az utóbbi években iszonyatos mértékben elharapózott ez a szokás, bár korábbam is létezett. Azt tudom mondani, hogy mostanra eljutottunk odáig, hogy minden megkezdett beszélgetés vagy randival ér véget, vagy több mint 95%-ban a nő részéről ghostingolással. Sokszor még csak nem is töröl, nem búcsúzik el, hanem egyszerűen ghostingol.


Én, valahányszor ilyent csináltam valamilyen oknál fogva (egy kezemen meg tudom számolni hány ilyen eset volt), mindig rendesen bűntudatom volt utána. Vannak lányok, akiket ghostingoltam és még mindig emlékszem rájuk évek múltán is, mert tudom, hogy ezzel lehet megbántottam őket és bűntudatom van miatta.


Hogy lehet, hogy az állítólag hatalmas érzelmi intelligenciával rendelkező nők ezt képesek rendszeresen újra és újra eljátszani? Milyen lelki világa van az ilyen embernek? Mert szerintem az ilyen embereknek a pokolban külön helyük van.


(És ne tettesd, hogy te nem csinálod ezt, mert a társkeresőző nők 95%-a ezt csinálja rendszeresen. Igen, valószínűleg te is!)


aug. 4. 10:15
A kérdező szavazást indított:
Te fogsz a pokolra jutni kérdező, mert egy hülye f.... vagy!
Hogy képzeled, hogy ezt a szememre veted, te puhap....?!?
Én nőként nem szoltam ilyet csinálni, én az 5% vagyok.
Azért nem csinálok ilyet, mert nem társkeresőzöm.
Ha belegondolok, szoktam ilyet csinálni. És?
Szoktam ilyet csinálni, de nem gondoltam arra, hogy ezzel valakit megbánthatok. Igyekszem rajta változtatni!
14 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Forditva. Azoknak milyen lelki világa lehet akik ekkora trék ekkora csalódásokat okoznak ennyire incelek, hogy ghostolni kell.
aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Nekem amiatt volt mindig lelkifurdalásom, ha nem tudtam felidézni, hogy melyik match-em tűnt el menet közben.
aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%

A társkeresőkön nincs valamilyen jelentésgomb, vagy feketelista, hogy a problémás egyedet el lehessen távolítani, vagy legalább a többi felhasználó felé jelezni, hogy vigyázzanak vele?

Csak mert ha nincs ott, az se baj, ha meg ott van, akkor a tetteiért vállalja a felelősséget is. 😂

aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#3

Ha a ghostingolást tiltaná a szabályzatuk és azt végre is lehetne hajtani, akkor nem maradna női felhasználó.

(Férfi maradna bőven, ha másért nem is, mert 5x annyian vannak...)

aug. 4. 10:57
 5/29 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy aki az első két válaszlehetőséget választja, az beismeri, hogy nő és a magas érzelmi intelligenciája miatt rendszeresen ghostingol.

Úgyhogy úgy nyomkodjátok a gombokat!

aug. 4. 10:59
 6/29 A kérdező kommentje:

#1 Felpontoztalak.


#3 Lepontoztalak.


Nem tűröm ha valaki ellent mond a mainstream felfogásnak!

aug. 4. 11:01
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanazt csináltad. Vissza nyalt a fagyi. Ennyi.
aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7

Teljesen jogos a felvetés és logikus is! Felpontoztalak!


Sőt, igazából azért ghostingolnak engem most kollektíve a nők, mert a kollektív tudatukba beéget, hogy egyszer valakit én is ghostingoltam! A karma törvénye! Köszönöm! Megválaszoltad a kérdést! 💕💕💕


Le is zárhatjuk!

aug. 4. 11:22
 9/29 anonim ***** válasza:
ghostingolnálak
aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Na ilyet se taapsztaltam még, hogy valaki beismeri hibáit és még meg is köszöni a választ.


Adok tanácsot is akkor már neked. Szerintem jó lenne hogyha nem koncentrálnál arra, hogy ghostingoltak mert azt vonzod be és tök komolyan írom. Beszélgess inkább ahogy lesz úgy lesz alapon és inkább offline ha lehetséges. Minél inkább azom kattogsz, hogy ghostolnak, vagy milyen csúnya viselkedés annál inkább úgy jársz.

aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!