Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lelhette ezt az embert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelhette ezt az embert?

Figyelt kérdés

Megismertem 2 eve egy ferfit, akinek mondtam, hogy csak barátságot akarok, egyedül érzem magam. Ezt elfogadta.

De végül nagyon nyomult.

Ami engem zavart, emlékeztettem hogy nem ígértem semmit.

Nekem volt ugyan akkoriban barátom, és bele voltam szerelmes, de sajnos megcsalt.

Rendszeresen.

Nem tudtam szakítani, azaz próbáltam, de végül mindig visszafogadtam es olyankor meg ő tamadott ki, hogy nem kaptam mást mert azert szakítottam mert keresni akartam mást, egyszóval rámkent mindent.

Mar nem még szakítottam gondoltam elhagy valahogy a baratom.

Ez az új ismerősöm házas volt, de a felesege más országban lakott, nem akartak együttélni.

Nem ment a házasság, de nem akartak változtatni. Én gondoltam h nem megy a pasi ilyet nem mondott.

De engem ez nem is érdekelt, ahogy a pasi sem.

Es modntam neki mindennap mert mindig hívott magához.

Mondtam h nem akarom nem erdekel stb de nem sértődött meg.

Tudta h van barátom vagy ez inkább ellenség volt.

Egy nap annyit rimnánkodott, hogy közel kerültünk egymashoz.

De utana mar nem akartam megint megismételni a dolgokat.

Folyton hívott megszállottan.

Vegül mikor tudta h jön hozzam a barátom, betegséget tettetett, hogy menjek át hozzá, es hanyagoljam a barátom, ami persze nem történt meg.

De hívott kameran es mutatni akarta hogy tusol meg magát meztelen. Amúgy sokat vitt autójaval engem sétálni meg volt hogy be is vásárolt nekem de utana meg is hívtam kajálni.

Volt h megvette a süteménynekvalókat, hogy süssek neki, szerette a főztöm nagyon

En végig reméltem hogy sikerül kialakítani egy barátságot szex nélkül, de nem tudom ez mind bizonyítani akart, folyton a szexről beszélt, meg amikor a baratom nalam vlt kérlelt, hogy menjek ki a teraszra h lásson!

Végül megsértődött, éreztem h engem lát gonosznak, undoknak, es nem érti hogy mi a gond. Pedig en nem hazudtam neki!

Miert nem értik az emberek amit mondasz nekik?

Ma már egyik pasi sincs az életemben hálistennek!


tegnap 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem értette mert tartottad vele a kapcsolatot és tudta, hogy le fog téged fektetni.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát azért mert tartom a kapcsolatot, abszolút semmit nem jelent, főleg, hogy szóltam is!

Csak azt sajnálom, hogy harag lett belőle és nem gondol rám jószívvel. Gondolom én. Amúgy nem tudom.

Közben most a munkája tavaly decemberben Írországba vitte, azóta csak vagy 2 szer beszéltünk, még az elején, egyszer kérdezte, ha meglátogatnám, de nemet mondtam, úgy emlékszem udvariasan.

Azóta semmi.

De nem is baj.

Az exemmel meg sikerült végképp elszakadni februárban idén.

Az meg a legjobb ami történhetett!

tegnap 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval végül megcsaltad vele a párod? És ezek után az akkori pároddal akartál maradni, de közben a fickóval akivel megcsaltad baráti viszonyt akartál áploni? Ebben a storyban te vagy a sötét kérdező.

A fickó nyilván le akart fektetni, és ahogy te mondtad be vásárolt neked, hurcolászott és meg is kapta amit akart.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akartam az akkori párommal maradni, látom ismételni kell magam folyton!

Nem akartam vele maradni, mert megcsalt. Leírtam a történetet meg egyszer nem mesélem el!

tegnap 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is megcsaltad egy kis figyelem után. Most is vihetne hiszen kérdést írtál ki róla. Semmit se változtál.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vihetne már senki! Esetleg téged!
tegnap 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, hiába gondolod másképp, nagyon is hibás vagy ebben. A pasi nyomult, kívánt és lehet, hogy szerelmes is volt beléd. Szexről beszélt, hívott magához stb.. Szóval tudtad, hogy mire megy ki neki, tudtad, hogy odavan érted. Mégis hagytad, hogy a közelben legyen, hogy bevásároljon neked, hogy vigyen ide oda..stb. Vagyis ápoltad benne a reményt, hagytad, hogy bízzon benne, hogy végül csak az övé leszel. Ha valaki ennyire nyomul, odavan és látjuk, hogy nem érti, hogy nem akarunk semmit tőle akkor azzal nem "haverkodunk". A tetteid mást mutattak számára mint amit mondasz.. és hát mondjuk meg őszintén.. gyakran csinálják ezt a nők... Nem kell, nem kell aztán végül mégis hagyja magát befűzni. Ráadásul te le is feküdtél vele. Így, hogy akarod, hogy komolyan vegye, hogy nem kéne neked?
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!