Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mi lelhette őt (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi lelhette őt (a lányt)? Fordulhatott ennyit vele a világ 3 nap alatt?

Figyelt kérdés

Szóval a hét elejént ő üzent nekem, hogy találkozzunk. Tök jól elvoltunk. Sokat nevettünk. Sőt, úgy vettem észre, hogy (újra) kialakulóban van vmi benne irántam.

Aztán még MSN-en is nagyon aranyos dolgokat írt...


De a hét közepétől meg..mintha került volna. Persze észrevettem, hogy néha néz, és ha odafordulok, elrántja a fejét.

De pl. a minap elakartam hívni vhova, nagy nehezen igent mondott, de aztán a végén madjnem meg sem várt...


Ráadásul a hét elejével ellentétben, szóvalolyan tök sablonos volt a beszélgetésünk. Próbáltam még picit marasztalni, de nem maradt.


Mi történhetett? Én nem csináltam semmit... - lehet ez a baj? Lehet mivel nem álltam elé határozottan, ezért azt mondta, hogy akkor ő sem töri magát?


Vagy ez csak egy taktika hogy így hívja fel magára a figyelmet? - nem hiszem, természetesnek tűnt, nem úgy, mint aki megjátszotta magát


Vagy úgy gondolta, hogy mégis inkább a barátjával marad? Másfél éves a kapcsolatuk, de szakítófélben vannak, és én csak belecsöppentem ebbe az egészbe.


Huszonévesek vagyunk...


2010. máj. 20. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy rájött, hogy amit tesz az nem helyes.
2010. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ragaszkodik hozzád a csaj! Hagyd a p*csába!
2010. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez sok minden miatt lehet, amit mi nem tudhatunk. Lehet, hogy rájött, nem akar semmit; de az is lehetséges, hogy csak szeretné, ha kimutatnád, ő fontos neked. Lehet, hogy gondjai vannak... Meg hát ott a barátja...

Annyi minden lehetséges. Az lenne a legtisztább, ha megbeszélnétek. Tudom, nem könnyű, de csak tőle kaphatsz válaszokat.

2010. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod a végén a huszonévest, azt hiszem, hogy 12-13 évesek vagytok. Elég szánalmas, ha tényleg igaz az, hogy nem tud dönteni, vagy ha nem tud dönteni akkor nem tudja a dolgokat normálisan sem közölni neked.
2010. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem lesz más választásom, meg kell kérdeznem erről. Csak az a szar, hogy ezelőtt is én voltam az, aki bevallottam neki az érzéseimet. Most éreztem rajta, hogy ő is nyitna felém újra, és vártam ,hogy talán mond valamit..
2010. máj. 20. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, hagyni kell e fenébe a csajt. Hasonló helyzetben voltam (vagyok) a csaj mikor már kezd alakulni a dolog és feljön szóba, hogy akkor próbáljuk meg együtt, inkább összeveszik velem. Ezt 4-5 éve játszuk Nem éri meg:S
2010. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!