Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Mi lelhette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Mi lelhette?

Figyelt kérdés

Exemmel a szakítás után jóban maradtunk.

Azóta neki is lett új párja, és nekem is.

A minap rámirt, hogy felköszöntsön születésnapom alkalmából.

Elkezdtünk beszélgetni, hogy mi újság a másikkal, stb, majd egyszer csak azt írta, hogy : "Nem vagyok rád kíváncsi, okkal!

Viszlát!"

Majd le is tiltott .... :O


Több, mint fél éve vége a kapcsolatunknak, bár annak idején nehezen fogadta el, hogy szakítottam vele.

A mostani párom szerint a csaja balhézhatott, hogy ne beszéljen velem, és ezért tilthatott le ...

Vagy esetleg még mindig nincs túl rajtam ...?!


2021. febr. 5. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a csaja balhézott, vagy megtudott rólad valamit.
2021. febr. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem még mindig vérig van sértődve, és elöntötte a düh. :DD Szerintem ne beszélgessenek egymással az ex párok, annyi ember van a világon, akivel összebarátkozhatsz...
2021. febr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjuk mi volt a beszéd, nem lehet megmondani mi a baj. Nem kell ezzel foglalkozni.
2021. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy friss kapcsolatban még veled irogat akkor még nincs túl
2021. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg mindegyik. Az aktuális párja is balhézhatott, meg a sértettség is szólhatott belőle.
2021. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!