Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lelhette? És Ezeket komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelhette? És Ezeket komolyan gondolta? Lehet még köztünk kapcsolat?

Figyelt kérdés

Pénteken bementem a szerelmemhez és eléálltam  azzal kapcsolatban ,hogy bánik velem,hogy mindenre és mindenkire van ideje csak rám nincs.  Lehet kicsit keményebben mint kellet volna de már mindegy. Akkor se köpni se nyelni nem tudott.  Végül úgy váltunk el, hogy azt kérdezte min változtasson ,többet nem ígér semmit majd csak biztosra mondja a dolgokat és felhív mikor tudunk talizni. Megkérdezte megölelhet-e búcsúként? És meg is csókolt. 

Jó volt minden. Majd szombat délután vmi bekattant nála.  Beszélgettünk a sz. gépről és h mióta van meg neki? Mondott két alkatrész amit nem értettem mi az, megkérdeztem.  Elmondta.  De Ő utána azt ecsetelte hogy ez mi,az mi,amaz mi .  Irtam tudom mik ezek csak azt a kettőt nem tudtam. De Ő folytatja.  Mondtam neki, hülye vagyok de ennyire nem. Na ezen úgy kiakadt... pedig semmi rosszat nem akartam ezzel mondani. Azt irta Hogy Én ezzel azt mondom hülyének tart engem. De kiderült nem is ez a valódi baja mert azokat hozta fel amiket akkor mondtam neki. És ez kitartott mostanáig. Tegnap  pedig jól elbeszélgettünk aztán újra kiakadt.  Azon indult el most, hogy mennyire lakunk messze egymástól.  Pedig csak 53 km . Erre írja, hogy biztos annak leküzdhető a távolság akinek ideje és módja van rá.  Kérdem neki nincs. Erre írja neki nincs...magyarán Nincs rám ideje.  És ezt be is vallotta .  Megmondta nem fogunk találkozni.  Hétvégén fáradt és nem akar utazni.  De persze minden másra van ideje, pénze. Kocsmázni tud... pedig azt mondta nekem fogunk találkozni mert Ő is látni akar...bánton beszélt, sok mindent mondott nekem. Lényegébe  azt mondta magamnak köszönhetem. Én  mindenkit utálok akinek valamilyen formában köze van hozzá, elítélem az embereket, neki erre nincs szüksége  ,és gondolkodjak el miért nem akarja Ő ezt velem.

Mi üthetet belé?  Miért ilyen? 



2016. okt. 25. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallod, te komolyan nem látod, hogy mit csinálsz? :D Úristen, kibírhatatlan ember lehetsz. Saját magadat kellene helyreraknod szerintem.
2016. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobbat erdemelsz a parodnal. Latszik rajta hogy nem érdekli a kapcsolatotok.
2016. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Akinek hosszú elolvasni.:


Kérdező és említett párja is 5 éves.

Kommunikálni és gondolkodni kell megtanulniuk.

Az válaszoljon aki ebbe tud nekik segíteni. Kérdést elolvasni felesleges.

2016. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Már az előző kérdésedre is kaptál válaszokat. Most sem fogsz kapni másmilyet.

Szakíts vagy szenvedj mellette.

Ha utóbbi, akkor meg kussolj, mert te választod.

2016. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy írni nem, de még viselkedni sem tanult meg felnőttmódra egyikőtök sem a legutóbbi kérdésed óta, amely pontosan ugyanezt a problémát tartalmazta.
2016. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy ez nekem mennyire ismerős...

Figyelj ez nem fog változni, az én exem is megmondta szemtől szemben, hogy nincs rám ideje. Bocs, ez így nem pontos... mert rohadt sok ideje volt.. azt mondta lusta hozzám. Hát mondom, akkor pá. Egy távkapcsolat baromi nehéz, és csak akkor működik, ha mindent megtesztek egymásért. A mostani párom pl. törött lábbal is buszozott 3 órát, hogy láthasson.

2016. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Árulj el nekem valamit kérdező. Ma jött meg, vagy holnapra várod a mensit? A legkomolyabban kérdezem!
2016. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!