Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek után még szóba állnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés
Ma sajnos nagyon rossz dolog történt velem ami megviselt. Felhívtam a szerelmem, hogy elmondjam neki. Beszéltünk is,de épp szállt le a buszról,így Visszacsörgetett . Írtam neki egy sms-t, hogy bár tudom nem szabad (most nem minden ok köztünk )de találkozhatnánk emiatt mert nagyon szomorú vagyok és Ő tudna megvigasztalni. (Tegnap még jó volt minden, ölelt, bújt, csókolt,és úgy váltunk el látni akar még) De azt írta vissza ma hamarabb megy haza a munkából mert le kell szedni a szőlőt. (Tegnap még úgy volt hétvégén szedik,ma reggel pedig azt mondta rendesen 4-ig lesz bent ). De hazudott, mert nem ment haza hamarabb. Láttam, hogy 4 előtt még mindig bent van munkában. Ekkor írtam Vissza a reggeli sms-re, hogy melyik busszal ment haza? Amire az volt a válasz "Főnökkel mentem " mivel még ekkor is bent volt megkérdeztem otthon van már? Írta nem majd félkör 5-kor megyünk. Mivel előzőleg azt írta "mentem "Vagyis múlt időben, felhívtam, hogy akkor most mi van? Azt mondta úgy volt elmegy, de közbejött egy rendelés egy virágdobozra,azt kellet csinálni és majd a főnökasszony hazaviszi. (Egy faluban laknak ) de most el kell mennie a boltba bon-bontért mert kell a díszítéshez. El is ment és vissza is ment a kávéházba. Aztán látom, hogy kiáll egy kocsival ami nem az övé, beszáll Ő és egy nő és elhajtanak. De volt még valaki a kocsiban ő hátul ült. Kiderült (biztos forrásból) a főnökasszony volt az és tényleg Ő vitte haza.

2016. okt. 14. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen most mi bajod van? Dolgozott, keresztbeszerveztek neki, úgy volt, hogy elindul, aztán mégsem... satöbbi. Csinálta a dolgát, közben folyamatosan tájékoztatott, mert nem bírtad békén hagyni, végül a főnöke hazavitte, ahogy neked is mondta... keresem a hibát, hogy most miért is kellene megsértődni rá és "nem állni szóba vele", de nem találom.

U.i.: amúgy elég beteges, amit művelsz...

2016. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állj le ezzel a nyomozgatással és nyomulással. Legyen neki is egy kis szabad tere.

Ezek után is szóba állnék vele. Kicsit eltávolodtatok egymástól, de ha egyenes a barátod úgy is elmondja, hogy mi a helyzet.

Nyugodj le, foglald le valamivel magad. Majd ha ráér mindent megbeszéltek.

2016. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Soha többet nem állnèk szóba vele.

Szerintem rakj nyomkövetőt a zsebébe ès poloskázd be a telefonját! Megbízhatatlan. Èn abban sem vagyok biztos, hogy van szőlőjük.

2016. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
elsővel értek egyet,csak azt nem értem ezt a hihetetlen nyomozást te hogy csináltad? Egy bokorban kuksoltál a munkahelyénél?Nem érzed betegesnek?
2016. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!