Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év felettiek, nők, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felettiek, nők, férfiak! Mennyire gyakori, hogy az exekről meztelen fotók, videók vannak megtartva, ha aktuálisan van egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kérem, csak a 30 év felettiek írjanak.

A kérdésem abból indult ki, hogy a barátomnak rengeteg barátnője volt, és a teljesen meztelen képeket is megtartotta, sőt még elém is kerültek, mert simán az aktuális dokumentumai és családi fotói mellett tartja.

Nekem ez egy új tapasztalat, mert nekem nincs egy meztelen fotó sem. És a volt barátaim sem tartottak meg sok fotót az exekről, meztelen meg véletlenül sem került a tudomásomra.


A barátommal már próbáltan ezt megbeszélni, de nem jutottunk semmire. Most a ti tapasztalataitokra és szokásaitokra lennék kíváncsi.



ma 15:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel se csináltunk egymásról meztelen képeket. Ahogy a mostani párommal (akivel 8 éve vagyunk együtt) sincsenek ilyen képeink egymásról.

Se bennem, se az eddigi kapcsolataimban sem merült fel ez az igény, hogy csináljunk ilyen képeket.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Semennyire. Sőt, eleve nem tartom bölcs dolognak a pucér képek készítését. Én minden eddigi barátnőmet lebeszéltem erről, oké, én tudom magamról, hogy nem élnék vissza velük, de azért általánosságban nem tartom bölcs dolognak. Egyik lány haveromat ezzel zsarolta évekig az exe... de tudok olyanról is, akinek "ismeretlen módon" kerültek ki netre a meglehetősen lenge öltözetű képei.
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem kell attól tartanom, hogy most az lett az új norma.
ma 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!