Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Randiznátok olyan szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan szemét emberrel, aki egyik párját már megcsalta és az aktuálisat is éppen?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ki mondta, hogy ez a legfőbb bűn? Én is tudok mondani olyan dolgokat, amik súlyosabbak ennél de ettől még a megcsalás is azonnali szakítás kategória marad, függetlenül attól, hogy más dolog súlyosabb.
2023. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Én csaltam már meg az exem, egyetlen egy alkalommal, egész életemben. Rájöttem, hogy én nem ilyen ember vagyok, ez nekem nem fér bele a magamról alkotott képembe. Színt vallottam az exemnek és szakítottam vele, mert még mindig jobb későn, mint soha. Azóta se csaltam meg senkit, és az ingert sem éreztem rá, nagyon könnyedén tudok ellenállni bármilyen csábításnak.


Ezt csak azért mondom, mert amúgy nem feltétlenül jellemvonás a hűtlenség. Az egy döntés, amit tudatosan hoz az ember, részben a körülmények miatt, részben meg mert talán még fiatal és felelőtlen és úgy gondolja, hogy nem lehet belőle nagyobb baj. Nem azért mondom, hogy támogatom a megcsalást, mert nem, hónapokig ostoroztam magam az az egy eset miatt én is, és nehéz volt nem megvetnem magam a történtek után, de azért nehogy már egy fiatalon hozott rossz döntés befolyásolja az ember egész további életét, amikor komolyabb következménye (a megcsalt fél szívfájdalmát leszámítva) nem volt. Szóval én ez a gondolatmenet mentén inkább azt nézem, az ember a jelenben, hozzám viszonyulva milyen, és nem azt, hogy régebben milyen hibákat követett el. Nyilván, ha addig az összes párját megcsalta, akár többször is, az már jelent valamit, sőt, de ha csak egyszeri eset volt, akkor én ezért nem köveznék még meg senkit.

2023. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát istenkém, ha később derül ki, akkor később rakom lapátra. Az én szememben a megcsalás nagyon súlyos problémák tünete. Nem szeretnék problémás emberrel együtt élni, hogy őszinte legyek.
2023. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Offolnám.
2023. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan ember aki az összes párját megcsalta, és még csak egyszer sem futott át az agyán, hogy ez talán nem helyes. Gondolom az ilyen ember másban is ennyire önzően viselkedik, hazudozhat (a megcsalással együtt jár), manipulálhat másokat.
2023. júl. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnék róla akkor igen, ha tudnék akkor elég kiabrándító lenne..
2023. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17 évesen én is csaltam egyszer, azóta eltelt 10 év, volt több kapcsolatom, azokban nem csaltam. Úgyhogy ez nem tulajdonság, ha egyszer megtörtént. Ha a mostanit is csalja, az gáz, de azzal nekem nem lenne bajom, hogy tiniként egyszer csalt.
2023. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Uristen dehogy
2023. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden vágyam ,jesszusom!
2023. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!