Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyobb eséllyel csal meg aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb eséllyel csal meg aki legelteti más nőkön is a szemét?

Figyelt kérdés
Akinek olyan párja van, h szívesen legelteti más nő karosszériáján és " ikrein" a szemeit szerintetek az nagyobb eséllyel csalja meg a párját? Tudom persze h nem vakságot fogadott! Csak nekem olyan fura eddig 2 különböző pasim volt. Az egyik véletlenül se nézett/ mellettem legalábbis/ más nőre! A mostani viszont megnézi mellettem is..pl.nagy mellű nő jön szembe azért megjegyzi tetszését és pont nekem! Én attól felek h az ilyen típus simán megcsalna...de cáfoljátok meg ha nincs igazam.
2022. márc. 28. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van.
2022. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy nem csalna meg, de ettől függetlenül egy oltári bunkó az ilyen, szóval nálam megcsalás nélkül is lapát lenne.
2022. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen sohasem fog változni, addig hagyd ott,amig teheted.
2022. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem túl erős az összefüggés. A többség van annyi esze, hogy nem a szemed előtt intézi a dolgokat, legyen szó más nők megnézéséről, fantáziálásról, vagy megcsalásról.

Egyébként mi rendszeresen megnézzük, sőt kibeszéljük az utcán szembejövő jó nőket és jó pasikat. Nincs mitől félnünk, úgyis tudjuk, hogy egymásra vagyunk kattanva, ezen felül viszont vannak más vonzó emberek is (akiktől úgysem akarunk semmit).

2022. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Rendkivul tiszteletlen. Emiatt kene kirugnod.

N

2022. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán a pasas sokat hisz magáról, és magába akarja bolonditani a vele szembejövõ jó nõket.Igy akar téged féltékennyé tenni.
2022. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1-2x, amikor mi is megosztottuk egymásról, vagy a párom (ffi) tudta h számomra jóképű pasi jön velem szembe, nyilván odapillantottam rá, ő meg direkt ezt figyelte, vajon oda fogok-e nézni, majd röhögve közölte, hogy látta ám. :D


De alapjáraton ez nettó parasztság.. Én saját tapasztalatból mondom, hogy volt már egy sárc, nagyon erős fellángolásom volt.. Én nagyrészt emiatt ábrándultam ki belőle. Kapcsolatban ne viselkedjen az ember azért így, ahogy ő csinálta, az a tisztelet hiányát jelentette. Megnézni lehet, de jelentlétedben másoknak áradozni más nőkről?... Fu, na no comment Ez már nem az a cinkoság, amit az elején írtam..


Nekem ez vörös zászló. Nem azt mondom hogy megcsal, ahogy azt sem, h feltétlenül baj.. Másnak lehet nem baj. De nekem ez nagyon is az, ergo nagyon nem passzolunk össze, így nincs miről beszélni.

2022. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tuskó,nálam kuka az tuti. Alázzon mást.
2022. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem nem fog attól még megcsalni hogy meg néz másokat.
2022. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Én férfiként mondom, hogy az oltári nagy bunkóság, hogy a párodnak megjegyzéseket teszel más nőkre, különösen pozitív, szexuális töltetű megjegyzéseket.


Az meg a másik dolog, hogy egy hetero férfi nem nagyon tudja nem észrevenni az óriási kitett cs*csöket, forrónacikat, stb.


Ezt nem lehet elvárni, én sem tudok nem odanézni, mindenesetre soha egyetlen páromat sem csaltam meg és a feleségemhez is 9 éve hűséges vagyok.

2022. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!