Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én voltam a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a szemét?

Figyelt kérdés
Az immáron volt barátom (26) megcsalt egy vele egykorú nővel, akinek jegyese van. Fotók és egy videó is volt, amin kivehető mindkét fél, és hogy mit csinálnak, valamint hogyan írogattak egymásnak. Az első utam a nő jegyeséhez vezetett, gondoltam lehet tudja, de ha nem, akkor joga van tudni neki is. Hát eléggé kiakadt. Ezután durván megverte a nőt. A nő ellátásra szorult. Én ridegen elhagytam a páromat, akkor vagyok magam alatt, ha senki nem lát. Azóta megy tőle a bőgés telefonba, virágküldés, meg a zsarolás, hogy megöli magát. Legjobb barátnőm azt mondja szemét húzás volt részemről, hogy a csajt bemártottam, de én úgy gondolom, hogy aki ilyet csinál, az számoljon a lebukással és a következményekkel is. Engem is tönkretettek lelkileg, idegileg, és én nem hiszek a karmában olyan szinten, hogy tétlenül kell várni és mindig külső környezetből jön. Én arról nem tehetek hogy egy ilyen agresszív ember volt a jegyese, ott is hagyhatta volna, és kezdhetett volna mással tisztességes kapcsolatot, nem a párommal, mert tudta hogy én vagyok. Nyilván a páromtól kell elvárnom a hűséget, nem a nőtől, de nekem az a nő aki tudja hogy a férfi nem szingli, mégis bele megy, ugyanolyan patkány. És én vele egy szót nem váltottam, hiába jutottak eszembe csúnya dolgok vele kapcsolatban. Az exem ezek után sz.rik a csaj fejére, mert hallottam, hogy ahogy borult a bili, oda akart költözni a csaj hozzá, az exem ezekután mindenhonnan tiltotta, és megmondta neki hogy ne keresse. Azt mondja exem, ha vele beszéltem volna meg kettesben ezt, lehetett volna szebb kimenetele a dolognak és senki nem sérül. Én pedig mondtam neki, hogy persze senki, csak én. És ha csak vele beszélem meg, akkor úgy is el lett volna mis-másolva, le lett volna kicsinyítve, védekező felállás, én meg tartsam a szám örökre. Most én lennék a szemét? Én úgy érzem jól cselekedtem. Vagy 2022-ben már nem elvárható a hűség és kötelező szemet hunyni a szerelmed félrelépése felett? Mert x év alatt már elkönyvelhető hogy manapság úgy is megcsalnak? De a saját gondolkodásmódomból és érzéseimből kiindulva csak van még olyan hogy szerelem meg hűség. Meg hasonló értékrendek. Viszont azzal nagyon hadi lábon állok, hogy aki egyszer csalt, annak sosem bocsátok meg és nem jöhet vissza, mert aki egyszer megteszi, az többször is megfogja, csak óvatosabb lesz. Inkább szenvedek egyedül, minthogy egy ilyen romboló embert visszafogadjak. Mert hiába szeretünk valakit, jobb ha kint marad az ajtón. Meg a kettőnk közötti köteléket össze lehet megint kötni, de a csomó rajta marad. 22L

2022. márc. 26. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy azok az emberek akik nagyon monogámok, nem tudják megérteni a másik oldalt és ez fordítva. Én is ilyen fajta vagyok, és én kifejezetten fontosnak és jónak látom azt, amit tettél. De itt vannak olyan emberek akik ezt erkölcscsősz meg "majd neked is eljön az idő amikor megcsalod" jelzővel illetik.
2022. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Jól tetted! Én is bemártottam anno a csajt.
2022. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltál szemét. Miért kellene a csajra gondolnod, ő gondolt a te érzéseidre, amikor a pároddal kezdett?
2022. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg azért is akartam szólni, mert bennem volt hogy lehet már tudja (abból kiindulva, hogy manapság nagyon sok beteges és értelmetlen kapcsolat van, ahol mindkettőtart szeretőt?? Sok ertelme nincs de mindegy), de ha nem tudja akkor joga van neki is tudomást szerezni róla, és eszerint dönteni. Amin azért meglepődtem az az volt, hogy így megverte a nőt, de nem tudtam hogy ilyen agresszív jellem.
2022. márc. 26. 10:18
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Én kn ugyanezt tettem volna.

Engem is csaltak meg, de a nőnek nem volt az exemen kívül senkije, így csak az exemet szembesítettem.

Iszonyatosan fájt amit művelt, de kizártam az életemből, mert megtette volna újra és újra ha megbocsájtok.

Inkább vagyok egyedül mint még egyszer az árulás fájdalmával küszködjek minden este.


Minden felnőtt embernek tisztában kéne lennie azzal, hogy a tettének súlya van, pláne egy megcsalásnak, amit nem is olyan könnyű feldolgozni legbelül, mint azt a külső szemlélők gondolják.

2022. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1es én ilyen emberekkel nem állok le sosem, mert meddő vita és a legtöbb "erkölcscsőszben" semmi önazonosság nem lelhető föl. A "nagyátlagnak" addig oké a megcsalás, amíg a saját fajtája csal, ha őket csalják a hasonló "szellemű" párjaik az más, az nem oké. Ego játszma. Valamint az olyan kereszt kérdésektől, hogy akkor miért mennek bele monogám kapcsolatokba, vagy miért monogám embereket szednek fel akik nem tolerálják ezeket a csapodár örök szabad lelkűeket, és miért nem szólnak erről, hogy ne sérüljön a másik ember, vagy hogy dönthessen, hogy ez kell e neki mind zavarba jön előbb vagy utóbb. Érdekes igazi poligámiát nagyon kevés százalék szeretne, tehát olyan emberekkel megteremteni egy ilyen kapcsolatot, akik ugyanúgy benne lennének egy ilyen közösségben. Érdekes. Ez véleményem szerint mindig arról szól, hogy ezek a csapodárok szimplán csak nem tudnak egyenlőségben gondolkodni, mindig nem létező alá fölé rendeltségi viszonyt szeretnének felállítani a kapcsolataikban. Mert szeretik hülyének nézni a másikat, akár ez tudatos vagy nem, elégedettség érzést ad nekik, hogy titkon ők a párjuk fölött állhatnak. Addig érzik magukat nyeregben amíg hülyére vehetik a másikat. Amikor viszont a másik rájön a dolgokra és kiáll magáért, akkor fölborul ez a viszony. Ők nem tudják megérteni hogy milyen is az igazi kötődés, mert ők nem tudják ezt átélni, hiába próbálják bizonygatni, a tetteikben megmutatkozik hogy nem. És pont azért keresnek olyan embert aki erre képes, mert az nekik egy potenciálisan manipulálható biztos pont. Pláne ha valaki kötődés problémákkal küszködő. Az ilyen embereket a mi fajtánknak el kell kerülni, és amint kiderül hogy valaki ilyen, az ajtón kívül tenni, az egójuknak ez egy gyilkosság.
2022. márc. 26. 10:48
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy patkány dolog. Kinek érzed te magadat hogy majd itt igazságot teszel? A jóistennek?!

Jakk istenkém bántottak, ezért bosszútállok mindenkin.

SZÁNALMAS.

Füled farkad bekellett volna húzni aztán elkullogni.

2022. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja és remélem hogy duplán visszakapod az élettől.

Én a helyében kirugatnálak a munkahelyedről is, meg ami a csövön kifér

2022. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az ügyeletes nárci megérkezett.
2022. márc. 26. 11:01
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez nekem egyáltalán nem szégyen, sokkal inkább nekik.
2022. márc. 26. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!