Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemét voltam?

Figyelt kérdés

Van 3 éve egy párkapcsolatom. Jól érzem magamat benne, szeretem a páromat. Viszont 1 éve a munkahelyemre érkezett egy új kolléganő. Már az elején szimpatizáltunk, majd elkezdtünk messengeren, viberen beszélgetni. Viszont tényleg csak munkáról. Páromat sem zavarta. Úgy adódott, hogy egyre jobban megnyiltunk egymásnak. Már beszélgettünk magánéletről is. Majd arra eszméltem, hogy nagyon tetszik nekem és nagyon kedvelem a személyiségét is. Próbáltam elnyomni ezeket a dolgokat, viszont tegnap előtt félrehívott. Elmondta, hogy belém szeretett és ne haragudjak rá emiatt. Most jön a csúnya rész: zavaromban azt mondtam neki hogy: - Én is szeretlek. Nagyon nagy hibát követtem el. Nem akarom hitegetni. A párommal akarok maradni, még ha tetszik ez a nő nekem ,akkor is. Hogyan vonhatnám vissza a szavaimat?


29/f


2020. nov. 12. 07:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Ja, nagyon szemét. Vagy tisztázd a nővel és mondd el a párodnak, hogy igen ezt csináltam. Vagy szakíts a pároddal és legyél a csajjal. De így két emberrel is folyamatosan játszol, ami nagyon gáz.
2020. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell visszavonni, hisz nem hazudtál. Az érzelmeket nem kell szégyellni. Egészítsd ki még azzal, hogy de a párodat is szereted és vele szeretnél maradni (már amennyiben tényleg így van). Nem voltál szemét, sokszor szeretünk bele olyanba, akibe nem kellene vagy nem volna szabad. Tudni kell helyén kezelni az érzéseket és akkor nem lesz gond. Mondjuk így, hogy minden nap találkoztok, azért nehezebb...
2020. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Párom biztos megölne. Nagyon féltékeny alapból. De mindig megnézte az üzeneteinket így nem gondol bele semmit. A másik lány előtt megszégyellem magamat. Tényleg nagyon vonzó nő, de sajnos van már valakim így nem lehet köztünk több. Most mondjam azt neki, hogy felejtsen el?
2020. nov. 12. 07:22
 4/19 A kérdező kommentje:
Ahogy a kettes mondja. Mindennap látom, meg azt is, hogy biztosan találna magának mást. Nem szeretném őt bántani, de nálam biztosan jobbat érdemel.
2020. nov. 12. 07:23
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
#2 vagyok. Mégis hogy tudna elfelejteni, ha minden egyes nap lát?
2020. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös! Ez az! Nekem sem menne, gondolom neki sem. Viszont rettegek, hogy rá mehet erre a kapcsolatom. Minden rendben volt a párom és köztem, amíg nem jött ez az új nő az életembe. Sokszor beszélünk, és tényleg feldobja a napomat. De nem akarok beleszeretni, mert a párom egy biztos pont az életemben. Sok mindent megéltünk már.
2020. nov. 12. 07:26
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit akarsz.

A kolléganő tudta hogy van valakid, nem? Olyannak nem mondunk olyat, hogy szeretjük. Ha azt is mondanád neki hogy szereted, de van valakid, akkor sem biztos hogy érdekelné, hátha elcsábíthat a párodtól.

Mondd neki, hogy hiba volt amit mondtál és a történtek után jobb lenne kicsit jegelni a kapcsolatotokat. Aztán ne írj neki.

Ha viszont az a célod, hogy ott tartsd talonban és teperjen érted miközben hazamész a párodhoz és vele vagy.. Na erre majd ad más tanácsot, mert én képtelen vagyok.

2020. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudta hogy van valakim. Viszont biztos vagyok benne, hogy az én hibám. Sajnos olyan jeleket adtam neki, hogy vevő vagyok a közeledésére. Kacérkodtam én is vele. Valahol jót tett a férfiegómnak az elején, aztán elkezdtem komolyabban venni. Mostanában sokat gondolok rá és már én keresem inkább. Nem tudom miért, hiszen mindent megkapok a páromtól. Plusz ő fiatalabb is nálam valamivel, ez is megdobja az önbizalmamat. Meg írtam is, hogy elnézést kért az érzései miatt. Nagyon rossz ez az egész helyzet. Szegény párom mit érezne ha ez kiderülne... Azt hittem velem ilyen sose történhet.
2020. nov. 12. 07:34
 9/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Még mindig az vagy, Bàstya.
2020. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként folyamatosan arról írsz, hogy "szegény kolléganőd", meg vajon mit fog gondolni/érezni meg hogy a te hibád. Fel akarod menteni? Mert ő is hibázott természetesen.

Ha tényleg a pároddal akarsz maradni, akkor teljesen meg kell szakítanod a kapcsolatot a kolléganőddel.

Személy szerint, ha én lennék a párod, biztos, hogy megalázva érezném magam és nem bíznék meg benned, hogy ha ugyanoda járnál be dolgozni, mint eddig. Engem megcsalt az exem egy olyan lánnyal, akivel egy volt a törzshelyük. Próbáltam megbocsátani, kértem, hogy ne járjon oda, de ő tovább folytatta. Mindig azon agyaltam, hogy biztos összefutnak, biztos ezt meg azt csinálják. Természetesen ezért is már az exem.

Persze te még nem csaltad meg, de ne játssz a tűzzel!

2020. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!