Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemét voltam?

Figyelt kérdés

Van 3 éve egy párkapcsolatom. Jól érzem magamat benne, szeretem a páromat. Viszont 1 éve a munkahelyemre érkezett egy új kolléganő. Már az elején szimpatizáltunk, majd elkezdtünk messengeren, viberen beszélgetni. Viszont tényleg csak munkáról. Páromat sem zavarta. Úgy adódott, hogy egyre jobban megnyiltunk egymásnak. Már beszélgettünk magánéletről is. Majd arra eszméltem, hogy nagyon tetszik nekem és nagyon kedvelem a személyiségét is. Próbáltam elnyomni ezeket a dolgokat, viszont tegnap előtt félrehívott. Elmondta, hogy belém szeretett és ne haragudjak rá emiatt. Most jön a csúnya rész: zavaromban azt mondtam neki hogy: - Én is szeretlek. Nagyon nagy hibát követtem el. Nem akarom hitegetni. A párommal akarok maradni, még ha tetszik ez a nő nekem ,akkor is. Hogyan vonhatnám vissza a szavaimat?


29/f


2020. nov. 12. 07:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer azt írod.: "Én is szeretlek." Mondod a nőnek. A következő hozzászólásodban meg már azt, hogy "De nem akarok beleszeretni".


Most, akkor mi van?!? :D

2020. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Az voltál. Tehát két opció van:

A: Megmondod a kiscsajnak, hogy ezennel itt vége a dolgoknak, nem írsz neki, nem keresed és hagyod, hogy ez az egész elhaljon. Közben pedig a pároddal megpróbálod megoldani a dolgokat, hiszen valami oka mégiscsak volt, ha nyitott voltál erre. Mivel megcsalás nem történt hivatalosan, így rendbe lehet tenni a dolgokat, romantikázzatok, legyen meg újra az újdonság varázsa. :)

B: Szakítasz a jelenlegi pároddal és a kiscsajt választod. Bár benne van, hogy nem lesz jobb, mint a jelenlegi + munkahelyen összekapni cikisebb.. de neked kell tudni, hogy cselekszel.

2020. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani barátnődet hagyd el. Nincs értelme vele lenned, ha úgy gondolsz rá, hogy sajnos már van valakid. Te nem örülsz annak, hogy veled van. A csajszi is jobban jár, ha valaki nem tekinti majd a más nőkkel való keffentyű akadályának.
2020. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
#13 ez amúgy nem feltétlenül igaz. Csak van akinek kell az újdonság varázsa. Jó a jelenlegi partnerrel, de őt már nem kell elcsábítani. Az ilyen kapcsolat nem feltétlenül veszett ügy, csak észbe kell kapni és tenni érte. Ha a másik csajt választja, ennyi idő ut@n vele is bele fog unni.
2020. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd kitalálok valamit.
2020. nov. 12. 11:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Tisztázd magadban, miért lett számodra másodhegedűs a mostani párod. Beleköthetsz a "másodhegedűs" kifejezésbe, de én már így látom. Fésüld meg az érzelmeid vele szemben. Szerintem könnyen menni fog, hiszen elégedett vagy vele. Szemet ütött nekem az, hogy nagyon féltékeny!!!

2. Ha marad a mostani lány, akkor nagyon udvariasan közöld az új kolleganővel, hogy elhamarkodottan tettél kijelentést és nem akarod, hogy kppözelebbi kapcsolat, mint munktársi, alakuljon ki. Kérjed az elnézését.

2020. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű helyzet, de nehéz. Légy egyenes és korrekt. Áldozat nélkül nem lehet ezt a helyzetet lezárni. Válassz egy nőt, a másiknak pedig mondd el, mit gondolsz. A véglegesítéshez meg tedd meg a szükséges lépéseket, de csak ha a helyzet megköveteli (munkahelyváltás, stb).
2020. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Erzelmi megcsalas. Ha kidobni a baratnod egy szavad sem lehetne. De te is elgondolkozhatnal, hogy miert nem eleg neked a baratnod, miert kell massal is intim dolgokrol beszelni. Szereted a baratnod, csak nem elegge, hosszu tavon ez keves lesz.
2020. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem megcsinalta az exem ezt. O volt a fonok felvett valami not.. Elkezdtek beszelgetni, allandoan az uzletben volt ha a lany dolgozott.. Rakerdeztem mi vankoztuk.. Semmi semmi.. Mi vitaztunk szetmentunk, masnap vitte haza az alkalmazottjat.. Aztan ennyi ment a trma szex stb csaj belezugott.. Utana ra 1 honapra visszasirta magat hozzam es a csillagokat is lehazudozta roluk.. Hal isten mar az exem, de banom hogy visszaengedtem akkot az eletembe. Ha szereted a parod eszedbe se jusson semmi!!
2020. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!