Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelt kérdés
Megpofoztam a barátnőmet.Ennek oka az volt,hogy össze vesztünk,vagyis ő provokálta ki.Ma a városban amikor ügyeket intéztem szembe találkoztam egy régi osztálytársnőmmel,pár percet dumáltunk,és ezt látta a barátnőm egyik kissé kattant barátnője.Szóval hazaértem és elég ingerülten fogadott,mert az agyi szakadék szeret minden baromságot kitalálni,a barátnőm meg ennek a lánynak mindig elhisz mindent,mondtam a barátnőmnek hogy szembe jött velem a volt osztálytársam dumáltunk,de mutattam neki a facebookom a telefonom hogy amúgy nem beszélek vele,meg mondtam hogy annak a h--lye barátnőjének nem kéne mindent elhinni.Erre megpofozott,és mivel már elég dühös voltam,vissza is adtam neki egyből.Ezen kicsit megszeppent és mondta a szokásost hogy egy férfi ilyet nem csinál stb.Nem szoktam senkit bántani,nagyon türelmes vagyok,de valaki hülyének néz akkor gyorsan felidegesítem magam.Most tényleg én voltam a szemét,meg most hagyjam hogy megpofozzon ?
2017. márc. 4. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Megérdemlitek egymást. Nagyon sokat kell még tanulnotok az életről, addig meg hiába írna itt bárki bármit, majd rájöttök magatoktól!
2017. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Már megtörtént.Szakítás nem lett,legalább is nem írtad, akkor meg nem tök mindegy?Ahogy írták előttem, megérdemlitek egymást.
2017. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Egy igazi férfi nem üt meg egy nőt SOHA.
2017. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Az eletben azert lesznek meg ennel nagyobb problemaid, meg veszekedeseid egy parkapcsolatban. Sot, eleg sokan lesznek barmilyen helyzetben akik szimplan hulyere akarnak majd venni. Akkor mit fogsz csinalni? Agyonvered az aktualis parodat? Nem volt helyes a reszerol sem a pofon, de ferfikent tisztaban kell lenned azzal, hogy te sokkal nagyobb kart tudsz okozni, mint o.
2017. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Neked adok igazat, nem sokan lesznek rajtam kívül. Egy ilyen hisztis hülye, agresszív pitsánál a szép szó úgysem használ. Szánalmas az a mondata is, hogy egy férfi ilyet nem csinál. Bár a helyedben én már pakoltam volna a cuccait a pofonja után.
2017. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

#3 Arról nem nyilatkozol, hogy fordított esetben ez ugyan olyan helytelen hmhm ?


#4 Tehát az rendben van, hogy egy nő megüt egy férfit... A nők egyenjogúságot akarnak, hogy is van ez ?


#5 Egyetértek.

2017. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
"Nem volt helyes a reszerol sem a pofon..." - tanulj mar meg olvasni, konyorgom.
2017. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy azt írjátok egy igazi férfi ilyet nem csinál, meg lesz ennél még sokkal nagyobb bajod is.De amikor egy nő(aki annak nevezi magát) megüt egy férfit?? Akkor az semmilyen gonddal nem jár a szemetekben,akik ezeket írják. Az a csaj se jobb, aki megpofozza,mert ő nő, és neki alanyi jogon ezt lehet, aztán meg néz, hogy nah vajon mit teszel pasikám.És bocs, de nő vagyok.De nem is pofozkodom.
2017. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Aha, csak olyankor jönnek a pasik az egyenjogúsággal, mikor sokkal erősebbként fel kell pofozni egy nőt.
2017. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
#9 Én arra próbáltam kilyukadni, hogy az egész helytelen, de látszik, hogy te is leragadtál a "lényegnél".
2017. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!