Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelt kérdés
Megpofoztam a barátnőmet.Ennek oka az volt,hogy össze vesztünk,vagyis ő provokálta ki.Ma a városban amikor ügyeket intéztem szembe találkoztam egy régi osztálytársnőmmel,pár percet dumáltunk,és ezt látta a barátnőm egyik kissé kattant barátnője.Szóval hazaértem és elég ingerülten fogadott,mert az agyi szakadék szeret minden baromságot kitalálni,a barátnőm meg ennek a lánynak mindig elhisz mindent,mondtam a barátnőmnek hogy szembe jött velem a volt osztálytársam dumáltunk,de mutattam neki a facebookom a telefonom hogy amúgy nem beszélek vele,meg mondtam hogy annak a h--lye barátnőjének nem kéne mindent elhinni.Erre megpofozott,és mivel már elég dühös voltam,vissza is adtam neki egyből.Ezen kicsit megszeppent és mondta a szokásost hogy egy férfi ilyet nem csinál stb.Nem szoktam senkit bántani,nagyon türelmes vagyok,de valaki hülyének néz akkor gyorsan felidegesítem magam.Most tényleg én voltam a szemét,meg most hagyjam hogy megpofozzon ?
2017. márc. 4. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Az egész helytelen, de nem mellékes, hogy az egyik sokkal nagyobb kárt tud okozni.
2017. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

A nők meg állandóan túldramatizálják az egészet. Attól, hogy egy férfi erősebb még nem élt vissza vele... Ugyanúgy egy pofont adott és nem az álkapcsát törte el. Az a baj kérdező, hogy csinálhatsz bármit, itt neked soha nem lesz igazad.


Ha hagyod magad és meghunyázkodsz akkor papucs leszel

Ha visszaütsz akkor egy agresszív, nőverő szemétláda

Ha szakítasz akkor meg belemagyarázzák, hogy csak indokot kerestél és biztosan megcsaltad.

2017. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

#11 Milyen kárt ? Nem agyonverte... Kapott egy pofont. 1-1. Vannak férfiak akiket ha megütnek, akkor reflex szerűen jön a válasz. Ez még csak nem is annak szólt, hogy meg akarta ütni a csajt.

Ha leveri, utána belerúg párat a földön majd megerőszakolja, na valahol ott kezdőik amiről te beszélsz.

2017. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem ütnék meg nőt, valószínűleg a pofon után pakoltam volna össze a cuccaimat.

Írtam már más kérdés alá is, most is fenntartom: ugyanakkora aljasság nőként megütni egy férfit, mint fordítva, mert akkor a női mivoltoddal élsz vissza, hiszen nem üthet vissza...

2017. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem voltál szemét. Automatikusan, reflexszerűen jött a pofon válaszként egyből, ha jól értem. Megérdemelte, ő pofozott meg először, neked ugyanolyan jogod volt visszaadni.
2017. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó hamar felhúzod magad. Mi lesz, hogyha folyton felidegesít valamivel? Megölöd? A barátnőd is jó hülye amúgy. A kapcsolat alapja a bizalom.
2017. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Mindent jól csináltál. Pont annyit és akkorát adtál vissza, amennyit ő adott. A csaj volt a hülye. Én lehet hogy szakítottam volna vele.
2017. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%

Én már akkor kukáztam volna, amikor az agytoppancs barátnőjének hitt, nem nekem.


Nna, ehhez képest szerintem jól szerepeltél. (Pláne, hogy ő ütött először.)

2017. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az első után könnyen jön a másik.. Mikor veszekedttek majd.
2017. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igazad volt, engem se pofozgasson meg senki, mert nem viselem el.

Bár erre szerintem inkább kidobtam volna... pofozgassa az anyját.

2017. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!