Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év felettiek, nők, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felettiek, nők, férfiak! Mennyire gyakori, hogy az exekről meztelen fotók, videók vannak megtartva, ha aktuálisan van egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kérem, csak a 30 év felettiek írjanak.

A kérdésem abból indult ki, hogy a barátomnak rengeteg barátnője volt, és a teljesen meztelen képeket is megtartotta, sőt még elém is kerültek, mert simán az aktuális dokumentumai és családi fotói mellett tartja.

Nekem ez egy új tapasztalat, mert nekem nincs egy meztelen fotó sem. És a volt barátaim sem tartottak meg sok fotót az exekről, meztelen meg véletlenül sem került a tudomásomra.


A barátommal már próbáltan ezt megbeszélni, de nem jutottunk semmire. Most a ti tapasztalataitokra és szokásaitokra lennék kíváncsi.



ma 15:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
Ezeken féltékenykedni beteges.
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
Napicar tele van ilyen képekkel
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartogatok ilyen képeket és nem is engedem, hogy ilyeneket csináljanak rólam, mondjuk eddig csak egy debil exem volt, akinek ilyen ötletei voltak néha, hogy küldjek neki erotikus fotókat. Ha a párom ilyen fotókat őrizgetne, nem lenne a párom, ha nem törli őket. Amúgy sima közös képeken nem problémáznék, ha megtart párat, nem kell mindent kitörölni, de pucér képeket csak a péniszagyú lúzerek tartogatnak.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem az, hogy megtartva, hanem alapvetően.. készítve!!? Milyen beteg ember tart a párjáról meztelen képeket bárhol is?? BETEG!
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Azert exrol meztelen kepet tarolni mas, mint egy olyan exszel adott esetben egy sima kozos kep, aki korabban elhunyt. Nem is ertem, ezt a kettot hogyan lehet egy napon emliteni. Nyilvan az utobbival semmi gond nincs, de meztelen kepekre mi szukseg van?
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
15,le ìrtam,olvass vissza
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem jönnék össze ilyen kannal.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Érdeklődve olvasom a tapasztalatokat. A barátomnál van amit küldtek is neki, és amit ő csinált. De nem tudom, hogy másik férfival ez mennyire fordulhatna elő, mert ahogy írtam, az én néhány exemnél még hanyagságukból sem került elém semmi házi videó vagy a saját mellét tartó lány.
ma 16:26
 19/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jelezd neki, hogy zavar téged. Engem is zavarna...

Ha fontos vagy neki, akkor törölni fogja. Ha nem... akkor te is tudod, hogy ez mit jelent.

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem találkoztam ilyennel és nem tartom normálisnak. Illetve ha valakinek egy kicsi agya is van olyan szempontból, hogy adatvédelem, soha életében nem küld meztelen képet magáról az interneten / fizikailag. Én se tettem, és szerintem, ha ilyen együgyűek a nők, a pasi se lehet egy agytröszt. Nekem eleve a tartogatás sem tetszik, ha lezárod valakivel a kapcsolatot, takaríts már magad után... Ennyire nem érdekli, hogy milyen érzés ez az új párjának? Szerintem eleve nem lehet túl nagy az empátiája.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!