Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Michael Ende: Momo című könyv...

Michael Ende: Momo című könyv aktuálisabb mint valaha, vélemény?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom: ez a könyv aktuálisabb, mint valaha, nemcsak gyerekeknek, hanem felnőtteknek is.

Közösségi médiás világunkban - fura módon - a közösségre, az emberi kapcsolatokra nincs időnk...

Számos ember közölte már velem, hogy semmire sincs ideje (visszaírni se stb), miközben naponta fél óránként megosztani a másoktól érkező cuki figurákat ábrázoló képeket, igen...

Mintha az emberek kiüresedtek volna és semmi se érdekelné őket...

A könyvben leírt időrablás megvalósul, csak más módon, más dimenzióban...



júl. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek egy elete van. Azzal tolti amivel tudja.
júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez már globális jelenséggé vált, hogy a közösségi média meg a mobiltelefon nemcsak a másik embertől, hanem a gyerekneveléstől kezdve mindentől elveszi, elvonja az időt...

Aki ezt elkezdi, úgy érzi: a közösségi médiában mindig történik valami és ha ebből kimarad akkor lemarad, sosincs elég ideje...

júl. 28. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Ki kell alakitani azt a gyakorlatot ami neked megfelel
júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az én problémám, max annyiban hogy a környezettel nem tudom a kapcsolatot tartani a közösségi média-görgetés miatt. Meg majd a gyerekeiknek lesz problémájuk, de ez globális jelenség mint írtam.
júl. 28. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Igazad van ez a könyv aktuálisabb ,mint valaha.

Csak ne ,hogy feltünjön Aang és társai is. :)

XD

júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!