Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy várhatja el valaki,egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy várhatja el valaki,egy kapcsolatban azt,hogy a másik fél,soha ne szóljon semmiért, csak hogy ne legyen veszekedés? Miért jó az,hogy a másikban gyűlik a feszkó, ahelyett,hogy kimondhatná aktuálisan mi nem tetszik?

Figyelt kérdés
A mostani kapcsolatom tipikus ilyen eset. A barátom elvárja,hogy semmiért ne szóljak, és így is szoktam az utóbbi időben tenni. Csak, ilyenkor aztán utána olyan világraszóló veszekedés van,amikor elpattan a cérna,hogy ihajj. De még ilyenkor is azt mondja,hogy ne veszekedjek..Kérdezem én,van olyan ember a világon,aki egy idő után békésen tudja elintézni a dolgokat? (főleg,ha már többször szólt érte finoman,vagy megkérte a másikat, hogy csinálja/ne csinálja a dolgokat?/ Hogyan gondolja az ilyen férfi egyáltalán a párkapcsolatot? Vita,veszekedés bármelyik családban előfordul..
jún. 11. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én meg azt kérdezem tőled, hogy minek vagy vele együtt hogyha egyszer nem egyeztek meg. Kapcsolatfüggő vagy, vagy lábtörlő vagy?
jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Inkább előbbi.
jún. 11. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű, nem akar foglalkozni a problémáiddal.
jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Aki csendre int, hazudni tanít. Ha ilyen toxikus párom lenne, én is itt fúrnám a kapcsolatot, de inkább kidobnám. Én mindig kimondom a véleményem és ezt senkinek nem engedném, hogy megtiltsa nekem.


F.

jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatfüggő vagy az nagyon nagy baj. El kéne hagynod és "kieszkabálni" valahogyan, hogy mi az oka és javítani rajta mert így mindketten csak szenvedtek, de főleg te.
jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az! Engem meg állandóan arra kényszerít,hogy tartsak magamban dolgokat,mert neki nem tetszik..
jún. 11. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy kérdés, hogy micsoda nem tetszik neked, mennyiszer nem tetszik neked amit csinál vagy mond neked. Lehet tök igaza van néha és azért mondja, hogy hallgass mert nem bírod befejezni az istenek se. Na de ha neked ő nem felel meg akkor megint minek vagy vele? Nem illetek össze. Legyetek külön azt jól van.
jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Aki tiltással nevel, ... *


Asszem így szólt a mondás, elírtam, bocsánat:)

jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Én úgy látom, hogy mindketten baromira toxikusak vagytok.

Te amiatt, hogy állandóan csesztetted valami miatt és már elege van. Ő meg azért mert téged irányít.

De te hagyod neki egy ideig és amikor eleged van megint cseszegeted csak már veszekedés formájában.

Igazából mindketten társfüggők vagytok nem jól írta az első csak annyi, hogy ő van inkább nyeregben.

jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egyik ezt-, a másik azt a probléma"megoldási módszert" tanulta-alkalmazza.

Tény, hogy nem jó, ha nem mondjuk ki a problémát, mert abban nincs fejlődési lehetőség.

jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!