Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közrejátszhat az a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közrejátszhat az a kapcsolatban,hogy gyűlölök ebben a házban élni a párommal,ahova költöztem? Soha nem érzem magam jól,mindig morcos vagyok, és egyre azon töröm a fejem,hogyan szabadulhatnék ettől a háztól. Lehetnek tényleg emiatt a veszekedések?

Figyelt kérdés
Amióta összeköltöztünk,alig telik el nap,hogy ne jegyezném meg,hogy gyűlölök itt. (én költöztem ide), ettől függetlenül az elején azt hittem,majd meg bírom szokni. Ennek ellenére a szülőfalu mindig visszahúz,és azt mondta,hogy ha nem tudok ott élni,akkor inkább keresek olyat, akivel ezt megtehetem. A mostani barátom is szeretne innen elmenni,de neki abszolút nem nyomja a lelkét, hiszen neki itt vannak a szülei, a házuk a szomszédos telken,stb. Nekem minden nap kín még felkelni is,és ez nem dráma, tényleg így érzem. Lehetséges,hogy valóban emiatt érzem magam kényelmetlenül a kapcsolatban,mert "rangomon alulinak találom ezt a viskót", vagy nem szeretem a barátomat,és azért keresem a módot,hogy beleköthessek? Akár hányszor valaki szóba hozza a múltamat, vagy szóba kerül a falu,azonnal elkezdenek potyogni a könnyeim, annyira hiányzik.Már azon is gondolkoztam,ha ennyire nem bírom itt, párkapcsolat ide-oda,akkor is hazaköltözöm mert így tönkremegy bele a lelkem,és a testem is. Amióta itt vagyok, 16 kg-ot fogytam,és csúnyán öregszem is,pedig csak 30 éves nő vagyok. Mit tegyek?
máj. 15. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Párod miért nem költözik el veled, ha neki kb mindegy? Mire vár? Nem fontos neki, hogy te elsorvadsz ott? Ő miért ragaszkodik a viskóhoz? Mert a szülők a szomszédban vannak? Csak a ti kapcsolatotok gondolom nem anyukáék függvénye. Vagy de.
máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek kérdező. Én a saját lakásomat utálom ennyire. 100x megbántam hogy pénzt öltem bele. Egyszerűen ahol nem érzed jól magad, onnan el kell jönni. Én is ezt fogom tenni, a sajátot meg kiadom.
máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint,az ő szemszögéből de..mert többet lóg az ő házukban,mint lent itt velem a saját "otthonunkban". Egyenlőre az anyagi helyzetre hivatkozva nem tud költözni..hiába mondom neki,hogy adjuk el ezt,és menjünk máshova lakni..Nem ő, nem akar megint más házába költözni,más használt házát megvenni..Sajátot akar..Jah igen,de mikor? Mire én feldobom a talpamat? Ez a tudat lehetetleníti el teljesen a kapcsolatot..
máj. 15. 15:26
 4/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul,mindig megkapom veszekedésnél,hogy ez csak egy hiszti..Ha hiszti lenne,nem gebednék bele,szó szerint.
máj. 15. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

más használt házát megvenni.


Újépítésűt szeretne, úgy, hogy amúgy csóringer? Ez csak duma. Ki kell festeni és máris saját, nem használt. De nyilván nem fogja eladni, elköltözni anyuék mellől. Te nem vagy olyan fontos mint ők.


Ha amúgy is anyukáéknál lóg, akkor szerintem nincs mire várnod.

máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,házat szeretne építeni úgy,hogy hitelt nem akar felvenni,és pénz sincsen rá. Így a saját félretett pénzemet is, blindre,hogy tegyem bele bármibe is?
máj. 15. 15:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy hiszti. Magyarul lesöpri a porondról az érzéseit. Hogy ne kelljen magáról az igazat bevallani.

Ez halott ügy szerintem.

máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6-osra:

Ez csak a publikumszédítés. Tudod, hogy egy vagyon lenne az új ház. Neki meg egy buznyákja sincs rá. Ezt eladni nem akarja. Tehát esze ágában sincs sehova menni, költözni, építeni. Csak egy valamikori távoli jövővel áltat,hogy ne pakolj ma össze és hagyd ott, mert ő nem fog váltani. És ezt te is tudod.

Egy fillért ne tegyél semmibe amihez neki köze van!

máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta,hogy ha nem tudok ott élni,akkor inkább keresek olyat, akivel ezt megtehetem."


Hallgass rá, keress mást! Sok sikert!

máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözz oda ahova akarsz. Senki nem kényszerít rá hogy ott legyél.
máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!