Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy akar valaki úgy randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy akar valaki úgy randizni, hogy csúnya fotója van társkeresőn és sértődött, morcos a világra?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Erre szokás azt mondani, hogy:

"Mindenki olyan képet vág, amilyen van."

De amúgy legalább őszinte, mert nem egy olyan képet rak ki, amin nem is ő szerepel... :,D

2022. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Tennék egy próbát, hiszen ki tudja, lehet hogy a sértett felszín alatt egy szerethető személyiség bújik meg. Ugyanakkor egy felnőtt esetében elevárható, hogy ne a világra haragudjon, hanem tegye rendbe magát. Nem jó előjel az ilyesmi, gyerekes az ilyen "mindenkire haragszom" videlkedés.
2022. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem. Rengeteg ilyet látok, és akkor aztán még hőzöng, hogy senki nem óhajtja közelebbről megismerni...
2022. jún. 13. 08:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer ilyen, milyen fotót tegyen ki? Legalább nincs meglepetés élőben.
2022. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Élő sincs...
2022. jún. 13. 08:59
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

5


Látod, akkor te még mosolyt se vagy képes azok arcára csalni..., hol is lehet a baj?:DDD

2022. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Régen rossz, ha már az én dolgom.

De amúgy még mindig várom a választ...

2022. jún. 13. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

7


Nem a te dolgod szerinted, de ha békát hívsz randira és a csókod nem működik..., hát a te hibád:D

2022. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ilyen ronda vagyok sajnos, próbálok vidám fotókat feltenni,de az sem sokkal jobb. Pedig nyitott lennék a világra,de az ég világon senki sem kiváncsi rám,ha írok is akkor sem jön válasz, pedig nem szia mizukat szoktam,hanem kedves,vicces a profiljához kapcsolódó első üzenetet. Sajnos,ha férfiként ronda vagy akkor nagyon nehéz..
2022. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem játsza meg magát..valakinek biztos tetszeni fog..lehet ha lenne valakije nem vágna ilyen fejet
2022. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!