Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amelyik srác társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amelyik srác társkeresőn kép nélkül van fent arról azt feltételezitek, hogy nyomi lúzer csúnya és aképpen is kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 13:27
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Mert egy igazi jóképű srác biztosan kitesz képeket magáról hadd lássa a világ?
2022. jan. 7. 13:27
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt, hogy házas és szeretőt keres.
2022. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy kapcsolatban van.
2022. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki társkeresőre még képet sem rak ki magáról azt komolyan sem lehet venni. Miért kattintson bárki rád, ha arra sem veszed a fáradtságot, hogy 1db profilképet feltölts?


Egyébként igen. Aki nem mer felrakni magáról képet, az önbizalomhiányos, magának való ember benyomását kelti. Nem túl jó kezdés ismerkedésnél az biztos.

2022. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

4


Hát azért mert talán elszeretné kerülni a felszínes ismerkedést???

2022. jan. 7. 13:46
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de közben ő sem írna rá olyan nőre akinek a profilján szintén nincs kép.
2022. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

6


Kicsoda? Én igen!


Tehát akkor ilyen egyszerű? Akinek nincs kép az csúnya, aki szép annak meg van? Hát tényleg beteg egy világ ez.

2022. jan. 7. 13:53
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

7


Jó, te rá írnál..és mi van, hogy miután beszélgetés árán össze melegedtetek, és kiderül hogy neked nem tetszik külsőre? Vagy esetleg, hogy hazudott a súlyáról, eltitkolta a fogai állapotát vagy úgy néz ki mint Varga Irén? Ezek után is folytatnád vele az ismerkedést? Vagy úgy éreznéd, hogy elpocsékoltad az idődet, amit erre a nőre fektettél?

2022. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

8


És aki más képét teszi ki? Arra nem gondolsz? Online ismerkedésnél mit vársz? Hogy totálisan őszinte lesz veled a másik? El vagy egy picikét tévedve...

2022. jan. 7. 14:05
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó ismerkedést neki a profilkép nélküli nőkkel.


Én a transzparencia híve vagyok és nem megyek a nagyobb ellenállás felé

2022. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!