Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya arcot tudnék kompenzáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcot tudnék kompenzálni kisportolt 2 méteres testtel és nagy intimmérettel, úgy hogy csinos, dögös barátnőm lehessen?

Figyelt kérdés

Szép lányok tetszenek, ez van. A fejemen nehéz változtatni, pici szemeim vannak, ordenáré nagy kampós zsidó orrom, széles pofacsont..


Viszont 2 méteres vagyok és 20 centis a kuki. Ha kitolnám a testem, lehetne cuki, dögös, formás barátnőm?


F/30


2021. okt. 7. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Es a skizofreniad most nem jatszik?
2021. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél Balázska, de mióta vagy te 2 méteres???
2021. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

"Egy férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél"


Ez abban a korban volt utoljára érvényes, amikor erősen ajánlott volt férjhez menni. Szerencsére annak régóta vége.

2021. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Írtam már párszor hogy 2 méteres vagyok, sőt, 204 cm konkrétan. Magas vagyok, igen. Nagy a kolbász is.
2021. okt. 7. 23:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minimum egy, de inkább több év a kezdéstől, amíg látható eredményt érsz el, Balázs. Őszintén szólva én ezt nem nézem ki belőled.
2021. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Meg ha ki is tesized magad, akkor is egy puha pöcs maradsz.
2021. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem nézed ki? Alkoholizmusból is kijöttem barátom. Tudok én harcolni ha elszánom magam.
2021. okt. 7. 23:03
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"Szép lányok tetszenek, ez van." A szép lányoknak meg a helyes pasik tetszenek, ez van. És az még jogosabb is, hiszen ezzel nem vár olyat, amit ő ne teljesítene.

Mindenesetre ha javítasz magadon bármit is, azzal előrébb leszel valamivel. Ez önmagában nem fogja megoldani minden gondod és nem is túl valószínű, hogy ennyi elég lenne egy csinos barátnőhöz (főleg mert nálad nem a külső a legfőbb oka annak, hogy nincs), de mondjuk úgy, hogy egy lépéssel közelebb kerülsz ahhoz, hogy legyen valakid.

2021. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Multkor még a duci nők is jók lettek volna! Teljesen mind1 hogy nézel ki, rád nem lehet alapozni, ráadasul skizofrén vagy. (Ma ez a pozitív éned)
2021. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%
Pénz, sok pénz és a szép nők fognak megkeresni.
2021. okt. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!