Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amelyik srác társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amelyik srác társkeresőn kép nélkül van fent arról azt feltételezitek, hogy nyomi lúzer csúnya és aképpen is kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 13:27
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Sose írnék rá vagy válaszolnék olyan profilnak, ahol nincs kint profilkép. Számomra ugyanis az alábbiakat jelentheti:

- kamu profil

- valami miatt nem tudódhat ki, hogy ismerkedik (pl. házas)

- nagyon csúnya

- nagyon félénk

- valami más probléma van

Könnyen és következmények nélkül kirakhatna magáról egy képet, de ha mégse teszi meg, ott probléma van és nem szeretnék ilyen emberrel semmilyen kapcsolatba kerülni.

2022. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csúnyának gondolnám. Vagy házasnak hinném, vagy azt, hogy még ennyire sem érdekli az egész téma. Nem ismerkednék társkeresőn kép nélküli emberrel. És nem felszínességből, életem első barátjával úgy találkoztam online ismeretség után, hogy nem cseréltünk előtte képet. Viszont az nem is egy társkereső oldal volt, csak véletlen alakult így, tehát nem zavart, hogy nem láttam róla képet, és mivel ő sem hozta fel a képcsere témát, lesz ami lesz alapon elmentem. Tehát alapvetően nem zavar, ha úgy kell találkozom valakivel, hogy nem tudom hogy néz ki. Az zavar, ha valaki hülyén, logikatlanul használ egy adott platformot, mert annak az élet más területein is hülye, logikátlan dolgai lesznek.

Ha azt hiszed egy kép nem árul el semmit, akkor nézd meg ezeket:

[link]

[link]

Szerinted egyik sem árul el semmit a gazdájáról?

2022. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok fent társkeresőn, sose voltam, de amire gondolok: társkeresőn eleve az írás illetve a fotó az egyetlen ami ki tudja alakítani az első benyomást. Akinek nincs fent fotója az vagy csak szeretőt keres, vagy annyira csúnya hogy nem meri vállalni magát, esetleg nem veszi komolyan és csak szórakozásból van fent.
2022. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Fontos a vonzalom, így első körben szeretnék egy képet látni az illetőről.
2022. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

24


1 kép = vonzalom


Mai generáció = borzalom

2022. jan. 8. 01:11
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nincsenek elrendezett házasságok (már ahol), azóta fontos a vonazlom, de te nyugodtan mehetsz vakrandikra, senki sem tiltja meg!
2022. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdező, egy kapcsolatban fontos az is, hogy vonzódjunk a párunkhoz. Nem ennek kell lennie a legfontosabbnak, de ugyanúgy fontos. Ha te ezzel problémát látsz, akkor nem érdemes ismerkedned.
2022. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

27


A probléma ott van, hogy a pasik 20%-át találjátok csak vonzónak mert átmosta az agyatok a média meg divatipar.

2022. jan. 8. 10:14
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, te megint a felső 20%-os lapátállas vagy? :D
2022. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29


Figyelj, ezek tények. A nőket könnyebben befolyásolja a divat, a boltokban is ezért van 3-szor akkor részleg a nők számára mint a férfiaknak.


Ugyanez igaz a pasitípusra is amelyik épp divatban van, a reklámok, média nagyon jól ki tudják alakítani bennük, hogy milyen pasira is vágyjanak.

2022. jan. 8. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!