Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért nem szexelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szexelnek velünk csúnya pasikkal, mikor ők is tudják hogy nekünk ez mekkora boldogságot jelentene, hogy mi is kapunk nőt?

Figyelt kérdés

Lehetnének kicsit jobb fejek és lefeküdhetnének velünk is.

Legutóbbi kalandomnál a nő minden apró rezdülésére figyeltem, reagáltam rá. Nagyon szépen bántam vele. S tökéletsen ki is elégítettem.


Egy ronda pasi megbecsüli ha nőhöz jut.


F/30


2021. okt. 9. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ocsmány férfiak miért nem akadnak le végre rólunk örökre, mikor ők is tudják hogy nekünk ez mekkora boldogságot jelentene, hogy mi is békében élhetünk?
2021. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Tervezezek neked szexrobotot, ha szeretnéd, de a saját testem biztos nem fogom felajánlani, mert amihez hozzáérsz, ahhoz én már nem akarok.
2021. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem érdekel hogy neked, vagy bárki másnak mi okoz boldogságot. Nem azért létezünk hogy a magadfajtáknak boldogságot okozzunk.
2021. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Kielégülni csak akkor tudok, ha számomra vonzó férfivel szexelek.Ha nem vagy vonzó, akkor eleve meg sem próbálom veled, mert strigulát nem gyűjtök. 🤷‍♀️
2021. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Balázs!

A kielégülés a vonzalomnál kezdődik, nőnél még lehet, hogy intellektuális összehangolódás is elég. Az viszont biztos, hogy jófejségből senki nem fog szexelni, ha semmilyen szinten nem mozgatod meg. A kielégülés nagyon kevés indok erre, és lehet nagyon rossz is.

2021. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Előző kérdésnél már írtam neked, de nem írtál.Pedig tudnék az életben még pár újdonságot mutatni neked.Józsi bácsi 64F
2021. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van erre egy szolgáltatás. Kifizeted a nőt, az meg szexel veled. Te döntöd el, hogy melyik nő legyen. Ő dönti el, hogy mennyi.

Ezt neked találták ki!

2021. okt. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moozygoo ***** válasza:

"Lehetnének kicsit jobb fejek"

Te is lehetnél kicsit jobb fej, mert ez a gondolkodás nagyon önző.

Mindenkinek joga van azzal lenni, akivel szeretne.

Én se vagyok valami sikeres a nőknél, de nincsenek ilyen szánalmas, önző, gondolataim.


27/F

2021. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!