Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amelyik srác társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amelyik srác társkeresőn kép nélkül van fent arról azt feltételezitek, hogy nyomi lúzer csúnya és aképpen is kezelitek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 13:27
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Szóval igen :D Szerezz már magadnak egy kis életet kérlek!
2022. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

#28

Felőlem indokolhatod bármivel, a lényeg ugyanaz: értelmes ember (legyen nő vagy férfi) nem fog összejönni olyannal, akit nem tart vonzónak, mert ezzel halálra is ítélte a kapcsolatot. Lehet hisztizni, lehet másokat hibáztatni, ez így van.

2022. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

32


Neked csak a fizikai vonzalom létezik mint a kutyáknál? Ennyit jelent neked embernek lenni?


A lelki vonzalom, szeretet, összefonódás stb ismeretlen fogalmak számodra? Az ösztönös szex az bezzeg megy neked.

2022. jan. 8. 11:39
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor ha lelkileg teljesen passzoltok, és így beleszerettél, akkor már összetudnál feküdni egy Varga Irén-el?
2022. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

#33

Hol írtam olyat, hogy csak a fizikai vonzalom létezik? Jesszusom, ha ennyire fekete-fehéren tudsz csak gondolkozni nem csoda, hogy sikertelen vagy.


Leírom még egyszer, látom nem érted: a külső vonzalom fontos, de nem a legfontosabb. A legfontosabb a kölcsönös belső vonzalom, hogy a pár szeresse egymást és támogassa a másikat. A külső vonzalom erre csak rá tud segíteni. Érted? Ennél egyszerűbben nem tudom leírni.

2022. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

34


Varga Irén annyira nem rossz. A fiatalkori képeit nézd ahol még nincs megízva. Simán átlagos, sőt aranyos.

2022. jan. 8. 11:58
 37/41 A kérdező kommentje:

35


Persze. Nem erről beszéltél, most meg ellentmondasz magadnak.


Egyértelműen azt állítottad, hogy a külső vonzalom az első és utána ráépül minden.

2022. jan. 8. 12:00
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresőkön külső alapján szelektálsz először, aztén keresel olyat, akinek a belső értékei is tetszenek.
2022. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak társkeresőn, de a való életben is az első ami alapján szelektálni tudsz az a külső. Mert nem mész oda minden egyes nőhöz és szólítod le egyenként, hanem kiszűröd, hogy ki tetszik és azt/azokat fogod leszólítani.

Az hogy fizikailag vonzónak találsz valakit kb a beugró az ismerkedéshez.

Vagy te a társkeresőn válogatás nélkül írsz rá mindenkire és egyszerre több ezer emberrel beszélsz, a külsejüktől függetlenül, hátha lesz egy akinek a belső tulajdonságai megfognak?


Én már sok féle állapotban láttam a férjem. Nyilván amikor megismerkedtünk vonzódtam hozza, de azóta hízott, fogyott, edzett, nem mozgott, beteg volt, volt hosszú haja, rövid haja, stb., de kivétel nélkül mindig vonzódtam hozza. Ehhez nyilván hozza tesz az, hogy szeretem, ez ilyen egyszerű.

2022. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

#37

Miért hazudsz? Ezt írtam:

"egy kapcsolatban fontos az is, hogy vonzódjunk a párunkhoz. Nem ennek kell lennie a legfontosabbnak, de ugyanúgy fontos."

Hol írtam olyat, hogy a külső az első, amikor ennek az ellenkezőjét írtam? :D

2022. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!