Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közrejátszhat az a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közrejátszhat az a kapcsolatban,hogy gyűlölök ebben a házban élni a párommal,ahova költöztem? Soha nem érzem magam jól,mindig morcos vagyok, és egyre azon töröm a fejem,hogyan szabadulhatnék ettől a háztól. Lehetnek tényleg emiatt a veszekedések?

Figyelt kérdés
Amióta összeköltöztünk,alig telik el nap,hogy ne jegyezném meg,hogy gyűlölök itt. (én költöztem ide), ettől függetlenül az elején azt hittem,majd meg bírom szokni. Ennek ellenére a szülőfalu mindig visszahúz,és azt mondta,hogy ha nem tudok ott élni,akkor inkább keresek olyat, akivel ezt megtehetem. A mostani barátom is szeretne innen elmenni,de neki abszolút nem nyomja a lelkét, hiszen neki itt vannak a szülei, a házuk a szomszédos telken,stb. Nekem minden nap kín még felkelni is,és ez nem dráma, tényleg így érzem. Lehetséges,hogy valóban emiatt érzem magam kényelmetlenül a kapcsolatban,mert "rangomon alulinak találom ezt a viskót", vagy nem szeretem a barátomat,és azért keresem a módot,hogy beleköthessek? Akár hányszor valaki szóba hozza a múltamat, vagy szóba kerül a falu,azonnal elkezdenek potyogni a könnyeim, annyira hiányzik.Már azon is gondolkoztam,ha ennyire nem bírom itt, párkapcsolat ide-oda,akkor is hazaköltözöm mert így tönkremegy bele a lelkem,és a testem is. Amióta itt vagyok, 16 kg-ot fogytam,és csúnyán öregszem is,pedig csak 30 éves nő vagyok. Mit tegyek?
máj. 15. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint,az ő szemszögéből de..mert többet lóg az ő házukban,mint lent itt velem a saját "otthonunkban". "

Nálunk is ez volt...majd vettünk házat egy másik faluban. Uuuugyanúgy az anyjáéknál tanyázott minden nap.

Munka után egyből oda ment. Akár férjem és gyerekem is lehetett volna mellette a "közös otthonunkban", észre se vette volna, annyit tartózkodott "otthon".

Ne pazarold rá az idődet.

Legközelebb meg ne költözz a pasihoz/pasi közelébe. Ott lakj, ahol te jól érzed magad.

máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek ellenére a szülőfalu mindig visszahúz,és azt mondta,hogy ha nem tudok ott élni,akkor inkább keresek olyat, akivel ezt megtehetem"


De most ha te a szülőfalvadban akarsz lakni, miért baj, hogy ö is? Ha a te falvadba költöznétek, ő utálna ott lakni, nem?


Keressetek a saját falvatokból párt, ha ez ennyire fontos nektek.

máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amióta összeköltöztünk,alig telik el nap,hogy ne jegyezném meg,hogy gyűlölök itt." - Neked rossz, de mit gondolsz, hogy esik ez neki?

"ha nem tudok ott élni,akkor inkább keresek olyat, akivel ezt megtehetem." - Tégy úgy.

Egy pillanatig sem marasztal senki.

Minek szenvednél ott tovább?

máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom: soha nem akar onnan elköltözni. Azért talál ki teljesíthetetlen terveket.
máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!