Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha jó pasi a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha jó pasi a párotok akkor ti tesztek többet bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha a párotok jól néz ki, akkor ti tesztek többet bele, de ha nem néz ki jól akkor tőle várjátok el hogy többet tegyen bele a kapcsokatba?

Pl hogy ki csinál több házimunkát, ki költ többet a másikra,és hasonlók. Valamint ha jól néz ki akkor gyakrabban kívánjátok vele a szexet, egy átlag külsejű pasival pedig ritkábban?


Az eddigi kapcsolataitokban hogy volt?



szept. 18. 11:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
14: Meg amúgy az se árulkodó jel hogy kamu, hogy ilyet szól neki nem tudná tisztelni ezután.🤣🤣🤣 Mert ha egy jó pasi ezt meghallja szerinte becsicskul neki vagy mi? És ő tiszteli azzal, hogy soha semmire sem hívja meg? Valós. Nem fogja egy ilyen férfi ezt a hülyeséget eltűrni, az aki erre rászorul és valszeg soha az életben nem lesz olyan jó nője max az, de ott a nő soha nem is lesz elégedett azzal a pasival és őt is fogja érte hibáztatni.
szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19: Esetleg a 8, 9, 10 szemfelnyitó, 12 max dicsekedésnek megy el, hogy ő milyen klassz, fullos csaj.🤦
szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz! Aki nekem tetszik az nekem a világon a legjobb pasi. Kész. Nem érdekel, hogy most jó pasi e a barátaim szerint, vagy a családom vagy a szomszédom szerint. Beleteszek a kapcsolatba mindent, mert úgy tud működni, és ugyanezt várom el a másik féltől is. Egyik fél sem cselédje a másiknak.
szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

13 vagyok. 14 azert, mert te nem talalkoztam meg ilyennel attol meg van :) nem hazudni jarok ide, ez egy anonim oldal es abszolut felvallalom, de egyebkent a kozeli barataim is tudjak rolam, hogy az a tipusu no vagyok aki szereti, ha fizetik az italat/kajat/programjait. Nem szegyellem.

21, mi olyan hihetetlen ebben es miert zavarna el ezert barki is? :) mondanam, hogy kerdezd meg a baratomat, hogy igy tortent, de nyilvan nem adom meg az elerhetosegeit. Tenyleg ezt mondtam neki es el is fogadta. Tudod miert? Mert szeretne megfelelni nekem, szeretne, ha nekem jo lenne.

Valaki idehozta a nyaralasokat. Nem azt nem o fizeti egyedul, de ott is inkabb ugy van, hogy o fizet 70% en 30% .

Nagyon ritkan egyebkent en is meghivom valamire pl egy italra, ha olyan kedvem van, hogy oh maradj ezt most en fizetem.

A lenyeg az, hogy igen fizeti a programokat, mert szep no vagyok, hiaba o jo pasi. Mas lenne a helyzet, ha csunya lennek akkor tuti csicskitana, hogy o mar pedig nem fizeti az ettermezest meg a dolgainkt.

szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: Ácsi te nem a barátodról beszéltél, hanem magadról és férfiakról úgy általánosságban. Meg hogy valószínűleg milyen jó csaj vagy. A barátod a sztoriban csak másodhegedűs volt. Most attól még, hogy egyvalaki úgy érzi neked meg kellene felelnie, nem jelenti azt, hogy a többség is így fog érezni, sőt. Ennyit erről.
szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
25, ja azt valoban nem tudjatom, hogy s tobbseg milyen :D de eleve le sem allok a tobbseggel, eleg nekem kevesebb pasi is :D
szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!