Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha jó pasi a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha jó pasi a párotok akkor ti tesztek többet bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha a párotok jól néz ki, akkor ti tesztek többet bele, de ha nem néz ki jól akkor tőle várjátok el hogy többet tegyen bele a kapcsokatba?

Pl hogy ki csinál több házimunkát, ki költ többet a másikra,és hasonlók. Valamint ha jól néz ki akkor gyakrabban kívánjátok vele a szexet, egy átlag külsejű pasival pedig ritkábban?


Az eddigi kapcsolataitokban hogy volt?



szept. 18. 11:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ez nem troll kérdés. Nők őszinte válaszára voltam kíváncsi.
szept. 18. 12:48
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Ez amúgy nálunk is ugyanúgy van, mint nálatok. Engem vonzó nőként folyton randikra hívnak, fizetnek mindent, jó pasikkal szexelek stb, a kevésbé szép barátnőimnek meg max. mentális beteg bántalmazó meg ronda pasik jutnak, akik lófszt nem fizetnek és nem bánnak jól velük, még beléjük is rúgnak. Igen ennyit számít a külső, fordított felállásban is.
szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Hat női oldalrol tudok nyilatkozni, hogy valoszinuleg jo nonek tartanak a ferfiak. elozo kapcsolatomban mindent a pasim fizetett es nem os volt neki kerdes. A mostani baratom rendkivul helyes mindenki szerint, az elejen próbálta feszegetni, hogy en is hivjam meg ot (ahhoz volt szokva mindent feleznek a baratnoivel). Elmondtam neki, hogy en nem vagyok ehhez szokva es nem tudom tisztelni, ha ezt elvarja. Azota soha nem hozta fel ezt a temat es fizeti a programokat, kajalasokat. Többször elomndta engem szeret a legjobban, mert mas nokkel nem volt ilyen lovagias. Nagyon sokat tesz a kapcsolatba es ezt erzekelem. Meg tini koromban kevesbe voltam a pasik kervence es az ottani kapcsolatimban altalaban feleztunk, evente egyszer hivtak meg egy italra. Szóval ahogy elottem is irtak, ha jo no vagy akkor fizet a pasi keres nelkul. Ha nem vagy szep akkor felezni kell a pasival mindent is, sot meg te tartod el, mert ilyenrol is hallottam mar.
szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
41%

#13

Jaja persze abszolút hihető, hogy egy jóképű sportos fullos pasi még el is tart téged amellett, hogy mondjuk te is dolgozol. Hagyjad már…sok jó pasit ismerek mivel sportos vékony csini nőként ilyen közegekben mozgok, és egyik sem csinál ilyet🤣

szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%

13.al értek egyet.

Nem tudom a valóságban mennyire jó nő az aki felez a pasijaival.

Nekem nem csak a sugar daddy fizet, hanem az amúgy is vállalható pasi is, pedig aztán nem világ szépe vagyok. Gondolom milyen lehet azoknak a nőknek.

szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
14. Az, hogy te nem tapasztalod, attól én még rengeteg ilyet látok. A jó pasi is lehet előzékeny, hogy függ össze a kettő? Minél jobban néz ki annál sóherebb? Te se gondolod komolyan.
szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%
16 vagyok és nem feltétlen 10 milliós táskákra gondolok, semmi ilyesmi, de nem felezteti le velem az ebédet, mozit, bármit a jó pasi se.
szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
19%
De jó én most nem ilyen apró dolgokra gondolok, hogy mozi meg étterem, hanem pl. többszázezres nyaralások vagy ilyesmi. Nekem ilyet sugar daddyk lazán fizetnek, de egy jó pasi nem fog. Miért tenné, nincs rászorulva, a sugar daddyvel a kutya nem menne el nyaralni, ha nem fizeti. A jó pasival elmennek. Érted.
szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%

Még sok-sok ilyen szemfelnyitó hsz.-t erre az oldalra, mint a 12-es!

- Azoknak a férfiaknak, akik azt hiszik, hogy egy nő lehet bármilyen, válogathat a jobbnál jobb jelöltek közül, akik mellett arany élet, öröm-boldogság vár rá.

- Mindenkinek, aki egy ronda nőt próbál bármivel biztatni, győzködni vagy erőnek erejével cáfolni a tapasztalatokon alapuló kijelentéseit.

szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

18. Világos, több százezres nyaralások, az más, azt az emberek ketten teszik össze. Ezt értem.

De ígyis jóval nagyobb részt vállal át a férfi a jó nőknek.

szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!