Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha jó pasi a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha jó pasi a párotok akkor ti tesztek többet bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha a párotok jól néz ki, akkor ti tesztek többet bele, de ha nem néz ki jól akkor tőle várjátok el hogy többet tegyen bele a kapcsokatba?

Pl hogy ki csinál több házimunkát, ki költ többet a másikra,és hasonlók. Valamint ha jól néz ki akkor gyakrabban kívánjátok vele a szexet, egy átlag külsejű pasival pedig ritkábban?


Az eddigi kapcsolataitokban hogy volt?



szept. 18. 11:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
"ti tesztek többet bele a kapcsolatba" - Mit? Érzelmeket, időt, figyelmet, vagy házimunkát?
szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Olyannal nem jönnék össze, aki nem tetszik, nemhogy összeköltözzek vele. Az meg, ha vonzódom hozzá, nem érdekel, hogy közízlés szerint jobb-e vagy rosszabb. Mindkét kapcsolatban kb. fele-fele a házimunka, néha elbillen egyszer-egyszer vmelyikünk irányába. Szex kívánása azért sok mindentől függ, és egyik sem az, hogy a "Józsi jobb pasi, mint a Karcsi". Munkahelyi stressz, fogamzásgátló mellékhatása...
szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Nos, vonzó nőként tapasztalatból válaszolok: sose teszek többet egy kapcsolatba, mint a másik, DE egy jó pasival inkább felezem a költségeket, nem várok el tőle annyit, mint egy kevésbé jó pasitól. A szexet is egyértelműen nagyon kívánom vele. Egyébként nem vonzó pasival csak támogatói kapcsolatban vagyok…ez gondolom mindent elmond, amit tudni akarsz.
szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Azzal vagyok együtt eleve aki tetszik, nem érdekel, hogy más szerint jó vagy rossz pasi nekem tetszik és egyenrangúság híve vagyok. Nem megyek le kutyába, de tőle se várom el. Kielégítő a válaszom számodra kérdező?^^
szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Le leszek pontozva, de lényegtelen.


Na épp ezért nem kezdek nálam jobb pasival. Dehogy teszek többet, egy kapcsolat elején szeretek nő lenni, akiért töri magát a férfi. Persze aztán igyekszem én is tenni a kapcsolatba bőséggel, de mindenkinek jobb, ha az elején inkább a férfi érzi megtiszteltetve magát.

szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

3. Én is vonzónak mondott nőként, hadd reagáljak.

Ne felezz a szerinted jó pasival se. Azonnal kevesebbe néznek. Csak te gondolod, hogy vonzóbb, ne tedd piedesztálra a többihez képest. Velük minden nő ezt teszi.

szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
#6 a randizási fázisban fizessen ő, de már bocs a legtöbb kapcsolatban alapból feleznek a felek. Függetlenül attól, hogy ki a vonzóbb. Én nem várom el, hogy fizesse a pasim a nyaralásaimat meg ilyeneket. Erre a sugar daddy van…
szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted tényleg bevallaná itt bárki ezt? Nem olvasgattál esetleg, hogy itt miket írtak a "nők"? Egy nőnek azt kell nézni mit tesz, nem azt hogy mit mond. Ha a statisztika azt mutatja egy jó csávó kedvéért bármit, akkor ez úgy is van. Ismerek én olyat, aki a külvilágnak folyamatosan azt dumálja, hogy neki egy pasi semmit nem mondhat meg, nem kontrollálhatja, azt amúgy egy olyan pasival van együtt aki azt is megszabja milyenek legyenek a körmei, mert neki az tetszik és nem valami más. Nem értem mit vársz egy ilyen kérdéstől, mert troll kérdésnek igen gyenge lenne.
szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
#8 amúgy ez is igaz, csomó nő teszi itt elméletben a hercegnőt, valóságban meg egy putriban él valami alja csávóval, akit még nagyobb részben ő pénzel és táncol, ahogy a pasi fütyül xD
szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9: Igen, de ebben a példában most nem arra gondoltam, a csávó nem alja, csak kontrollmániás, ilyen kihanemén típus, valszeg ezzel akarja a spagettijét kompenzálni, de hé a nagyszájú csajának ez bejön, ameddig minden szép meg jó. Meg ja úgy táncol, ahogy fütyül.
szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!