Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, aki elvált 10 éve, de azóta sincs senkije és nem akar nagyon elköteleződni?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta hogy nem találta még meg az igazit, 54 éves már…..

Ha elköteleződési problémái vannak, miattam nem fog megváltozni gondolom.

Olyanokat mond hogy barátság extrákkal kapcsolatot akar.

Hagyjam a fenébe?

Magas, jóképű, sokaknak tetszik. Nekem is.

De amióta találkozgatunk, még nem jutottunk előrébb, nem kezdeményez, szexet sem akar, meg sem csókolt.


szept. 12. 12:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

7!

Igen! Azt látom hogy kedves aranyos, benne van a találkozókban, de ő nem igazán kezdeményez, hogy ha esetleg balul sül el, akkor mondhassa hogy én akartam, nem ő.

A felelősségtől fél.

szept. 12. 14:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Vagy szexelsz vele, vagy nem.

Járni, összeköltözni, stb. nem fog veled.

szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11

Igen, ez így szokott lenni szerintem, nem akar gondot a nyakába.


Hát nem tudom... Gondolom te is 50 körüli lehetsz. Őszintén szólva azt is el tudom képzelni, hogy lazára veszed te is és élvezed a társaságát.

Ha nem megy, akkor inkább ne erőtesd szerintem... Kevés esély van arra, hogy változtatna. Maximum ha eléred, hogy az érzelmeit is mozgatod, de ez is nagyon lutri.

szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezt a vénembert.
szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyan milyen felelősségtől félne? Ennyi évesen? Ha balul sül el az valamilyen felelősséggel jár? Szerintem nem. Ha nem jön ki a dolog akkor te mész jobbra ő meg balra és ennyi. Ettől biztosan nem fél. Hidd el, nem érdekled.
szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!