Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon jól kijövünk, de az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jól kijövünk, de az a baj 10 éve a korkülönbség, szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mi tévő legyek és tanácsot szeretnék kérni, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Egy tőlem 10 évvel idősebb sráccal nagyon jóba lettem már lassan fél éve vagyunk barátok (Én 17 lány). Imádjuk egymást és beszéltünk is erről, vonzódunk egymáshoz csak zavar engem is meg őt is, hogy ilyen nagy a korkülönbség. Legalábbis most még túl soknak tűnik 3-4 éve múlva már annyira nem zavarna engem és szerintem őt se. Úgy érzem magam mintha két szék közé estem volna. Nagyon szeretnék vele lenni, de ez a dolog visszahúz. Az a helyzet, hogy szerintem már teljes beleszerettem és olyan opciót nem tudnék elfogadni, hogy ne találkozzak vele se beszéljek. Mit tegyek?
2023. jún. 7. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

10 év korkülönbség lófütty. A nagyszüleim között is tíz év volt és akkor ismerték meg egymást, amikor papa 30, mama 20 éves volt. És papa nem dobta mamát öt-tíz évvel később, ahogy öregebb lett, tehát nem csak a fiatal pipire ment.


Ha tényleg szeretitek egymást, akkor legyen egy tervetek a következő évekre is. Pl. te jövőre érettségizel, aztán mi lesz? Egyetemre mész, dolgozni kezdesz? Akkor már megpróbálhattok összejönni, te is elkezdesz belépni a felnőtt életbe.

2023. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöket zavar, akkor ebből kapcsolat nem lesz nemhogy hosszútávú.
2023. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy 2-es mondja, ha nektek zavar és 1 évet sem vártok, akkor semmi értelme.
2023. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ne zavarjon,ha szeretitek egymást és közös hangon tudtok működni.Jólérzitek egymással magatokat,ebbe az érdelődési kört is beleértve.
2023. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis ezt szeretnéd, csináld. Jóval idősebb vagyok, mint te, tapasztalatok alapján azt mondanám, hogy ne tedd, de mit tudunk mi rólatok? Csináld.
2023. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az igazi baj?


Ha minden ugyanaz lenne, de ő csak 5 évvel lenne idősebb, akkor mehetne?

Ha 8-al, akkor is még beleférne?

8,2 viszont már bukó.

2023. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!