Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel, aki elvált 10 éve, de azóta sincs senkije és nem akar nagyon elköteleződni?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta hogy nem találta még meg az igazit, 54 éves már…..

Ha elköteleződési problémái vannak, miattam nem fog megváltozni gondolom.

Olyanokat mond hogy barátság extrákkal kapcsolatot akar.

Hagyjam a fenébe?

Magas, jóképű, sokaknak tetszik. Nekem is.

De amióta találkozgatunk, még nem jutottunk előrébb, nem kezdeményez, szexet sem akar, meg sem csókolt.


szept. 12. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira érdekli ez a párkapcsolat dolog úgy egyáltalán. Ha valakibe atom szerelmes lenne akkor igen. Amúgy meg max elköteleződés nélküli. Lehet érzi rajtad, hogy te nem azt akarod amit ő és akkor nem éri meg neki a későbbi bántódàsod, hogy miért nem azt kapod amit szeretnél.
szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én hagynán. Ha még szexelni se akar akkor mire jó az egész...
szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kicsit magamról írtam. Ha nem akarok a másiktól sokat, hanem csak valami lazát és látom, hogy ő oda van és komolyat remél, akkor nem fogok kezdeményezni, mert nem éri meg a későbbi dráma. Nekem olyankor oké a szimpla barátkozás is.
szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Hiába magas, meg jóképű ez a férdi, mert 54 évesen már utolsókat rúgja a csábereje!

Nemsokára egy öregember lesz...

A végén magában fog maradni.

Ez az ember rossz úton jár!

szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdeményez nálad, szexet sem akar, szóval semmit sem akar tőled akkor minek gondolkodsz, hogy mit kéne vele tenned? Semmit, hisz nem érdekled.
szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kezdeményez semmit, akkor miből gondolod, hogy nem szimpla társaságként találkozgat veled?
szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Ilyenkor gondolom arra játszik, hogy te akard őt, így nem övé a felelősség.


Ha neked is belefér ez, hogy barátság extrákkal, akkor próbáld meg szerintem. Komolyabb kapcsolatra ilyen felállásban kevés lehet a siker. Vagy még találkozol vele és közben eldöntöd, hogy van-e lehetőség benne többre.

szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Hagyd békén, te meg ne menj le szánalmas kutyába.
szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért találkozgatsz vele?

Megmondta, hogy nem érdekled.

Meg csak meg sem akar dugni, mert ahhoz azért legalább meg kéne csókolnia, nem?

szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj hogy nem hülye?

1. feleség: szerelem mindenek felett

2. feleség: Az optimizmus győzelme a tapasztalat fölött.

3. feleség: A hülyeség győzelme mindenek felett.

szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!