Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve együttvagy a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együttvagy a pároddal és kölcsönös a szerelem. Szabadúszó vagy és hirtelen felbukkan a 20 évvel ezelőtti párod testvére és munkát kínál. Te hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Elvonatkoztatnál a múlttól, elvállalnád a munkát és piaci árat kérnél érte.
Elvonatkoztatnál a múlttól, elvállalnád a munkát és ésszerű, de valamelyest kedvezményes árat kérnél érte.
Nem vállalnád el
Egyéb, kifejtem kommentben.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mi volt 20éve? És még csak nem is az ex keresett meg, hanem a testvére. Semmi köze a múltadhoz, sem a mai napodhoz.
2023. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy függ össze a munkaval a szerelem?

Ha dolgozni akarok elmegyek dolgozni. Ha szerelmes vagyok, ha nem.

2023. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. 20 éve volt, normális esetben ez kit érdekel? De úgy látszik téged igen, és ha így van, akkor lehet jobb is hagynod…

2. Nem a volt párodról van szó, hanem a testvéréről

3. Ez egy munka.

2023. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A párom nem tud róla. Azon filózok, ha elmondom neki, nem lehet-e ebből balhé.

Totál feleslegesen nem akarok egy teáscsészében vihart kavarni, hogy tükörfordítsak egy angol mondást. (storm in a teacup)

2023. febr. 14. 20:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy elég késdobálós válás volt 4 év után, azóta mostani kapcsolatom pedig a tavaly májusban betöltötte a 10.esztendejét, idén pedig már a 11.évébe lépett.

Az emlékek annyiból megszépültek (az idő sok mindenre gyógyír), hogy tudunk már egymással ordítozás és egyebek nélkül tárgyalni, de ennyi. Nem tudom, azóta van-e valakije, de egyáltalán, de abszolute nem érdekel.

2023. febr. 14. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

És bármilyen formában kontaktban is lennél konkrétan vele, vagy mi?


Ha igen, akkor Ja, felejtsd el. Ha nem, akkor szvsz tok mindegy, de te ismered a párodat. Akár meg is kérdezhetnéd tőle, zavarná-e, most miért mi találgassuk, hogy a te párodat ez zavarja-e. Ha engem nem és őt igen, mire mész a válaszommal, most őszintén?

2023. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!