Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudom már elképzelni az életem nővel? Kb. 10 éve csajoztam utoljára, és nem is hiányzik.

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 04:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert aszex lettél. Te írod, hax pedig nem is hiányzik, akkor mi a baj ezzel? Egyébként mennyi idős vagy? Engem sem vonz, igaz eddig is pasiztam fiu létemre.. , de ez más téma. Rájössz, hogy szabadabb vagy, nem kell olyanra költeni, ami nem okoz örömet..
2023. márc. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként 50 éves korra csökken a hormonszint, én ezt úgy élem meg, több marad másra, egyébként sem élek örökké, remélem hasznosan tudom eltölteni.
2023. márc. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így vagyok ezzel. Mert rájöttél, hogy mennyi hátránya van egy kapcsolatnak és megszoktad a szabadabb életedet, amit már nem szeretnél senkiért sem feladni. És mert tudod, hogy minden kapcsolatnak egyszer vége szakad, feleslegesen pedig nem szeretnél energiát, pénzt és időt ebbe beleölni érthető módon.
2023. márc. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Lehet bebuzultál...
2023. márc. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Megjött az eszed.
2023. márc. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert a repat szereted
2023. márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Anyud igy nevelt fel.
2023. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár ugyanígy lennék....csak a másik oldalról. Nőként nagyon hiányzik. Gyógyszert szedek arra, hogy ne kivanjam a szexet, bár ez a lelki részén nem segit. Hogy hogy jobb egyedul?
2023. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Pedig tényleg jobb egyedül.. persze én egyke voltam világéletemben, ősök meg már sajnos, nincsenek.. Nem kell alkalmazkodni senkihez, úgy csinálhatsz mindent, ahogy akarod, ha nem fejezed be aznap, majd másnap, senki nem szól bele a dolgaidba, sok sok előny..
2023. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor minek teszed fel a kérdést?

Hogy sajnáltasd magad?

2023. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!