Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 10 éve nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 10 éve nem volt barátnőm, 5 éve nem szexeltem, az mennyire meredek?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag már attól is eufória önt el ha szóba áll velem egy nő. Arról meg hogy mennyire vagyok kiéhezve mindent elárul az hogy 60 éves takarítónőkre is megkeményedik a farkam a férfi mosdóban...


F/31


2022. jún. 29. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

"Arról meg hogy mennyire vagyok kiéhezve mindent elárul az hogy 60 éves takarítónőkre is megkeményedik a farkam a férfi mosdóban..."


Akkor miért akarsz fiatal, csinos barátnőt? Nem is értem a problémád, mikor a szemed előtt a megoldás...

2022. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lassan eljutok oda hogy rámásszak ilyen korú nőkre is, annyira éhes vagyok...


47 éves nővel már voltam, még huszonévesen...de manapság már az 50 feletti nőkre is simán feláll...

2022. jún. 29. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Es ilyenek osszak az eszt itt gyk-n.....
2022. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire nem meredek, van ez így mással is.
2022. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

11 óra tájban még azt bizonygattad az előző kérdésedben hogy "mennyire szánalmasak a férfiak hogy az egész életük a nőknek való megfelelésről szól". De szerencsére te nem "veszel meg a nőkért".


Itt az előző kérdésed:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem is értem akkor most így délután kettő óra körül, miért is számít, hogy mikor szexeltél utoljára? Ne legyél már "szánalmas férfi"!

Szóval 11 órakor még nem érdekeltek a nők:


"Eközben meg itt vagyok pl. én, aki leszarja hogy túlsúly van rajta, lefossa hogy szarul keres, neki elég és nem él hal a szexért se. A nőkért se."


Kissé csapongó a személyiséged. Mintha nem igazán tudnád mit akarsz. Így nem csodálom, hogy ......

2022. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hagyjad, ez csak a helyi troll, nem kell etetni.
2022. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2022. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem troll, ő Balázska!

Így szórakoztatja magát és a gyakorit.

2022. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8, tudom hogy Balázska, azért is írtam hogy a helyi troll. Én nem gondolnám hogy valaki ennyire idióta lehet, azért is feltételezem jóhiszeműen róla hogy csak troll.
2022. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Éheztesd még kicsit a farkadat pár évig aztán ha már a nagydarab szőrösseggű mackók látványától is eufória önt majd el akkor ajánlom magamat.

Józsi bácsi 64F

2022. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!