Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ez a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ez a fura szituáció? "Találkozás egy régi szerelemmel." Exem leszólított, 10 éve nem láttam és tárgyilagos, de közvetlen voltam ő pedig láthatóan zavarba hoztam.

Figyelt kérdés

Magázódtam mikor segítséget kért tőlem a munkahelyemen, közben szemeztünk. Segítettem készséggel, tettem a dolgom, megköszönte stb. Tettem a hülyét mintha nem ismerném. Exemet hallottam magában motyogni utána, hogy még ennyi év után is.

Erre elmosolyodtam.

Ez mire utalhatott?

Később a pasija is megjelent, aki régi ismerős, neki is köszöntem. :D

Mikor távoztak olyan volt mintha rólam beszélnének.

Számomra ez elég groteszk volt. Humoros az élet. De mást belőlem nem váltott ki.



2021. okt. 15. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Jelent, hogy nagyon suttyó vagy, nyilván meg van a véleménye rólad. Ha az exed, akkor nem kellett volna ezt a kis magánszámot eljátszani.
2021. okt. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Miért voltam suttyó ezt kifejtené?

Munkahelyemen elvárás, hogy magázódjak, de barátságos és szolgálatkész, alázatos legyek.

Milyen magánszámról beszél?

2021. okt. 15. 22:38
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem az 1-es válaszoló vagyok, viszont én is úgy gondolom, hogy sértődésre okot adó gorombaság, más szóval pozőr bunkóság magázódni valakivel, akivel korábban szerelmi kapcsolatban voltunk.

(Egyébként netes fórumokon tegeződni szokás, a magázódás kissé modoros.)

2021. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3-as. Ezt a véleményt elfogadom, de a helyzet ezt követelte meg, plusz mivel nagyon rég találkoztam vele kellett egy perc míg leesett a tantusz kihez szólok, de ekkor már inkább tartottam a magázódást, mintsem váltsak hirtelen és letegezzem.

Magázódni mióta bunkóság jele?

2021. okt. 15. 23:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha magázódna velem egy exem vagy bárki, akivel bizalmas kapcsolatban voltunk (akár egy barát), az olyan, mintha azt mondaná: "nem ismerlek, nem számítasz, idegen vagy". A magázódás ilyen szituációban a korábbi kapcsolat megtagadása.
2021. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5-ösnek köszönöm a korrekt magyarázatot! Ebben teljesen egyetértek.

Remélem azért egyszer a kérdésemre is választ kapok és nem azon csámcsog mindenki, hogy bunkó vagyok, mert tiszteletet adok a munkahelyemen (nem csak ott szokásom).

2021. okt. 15. 23:39
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Ha 5-össel egyetértesz, akkor hogy nem érted a lényeget?! Tiszteletlen voltál.

Milyen választ vársz még?

2021. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7-es. Mégis milyen választ várnék??

Feltettem két kérdést és egyikre sem érkezett érdemi válasz, hanem mindenki azon akadt fel, hogy magáztam. Az érdemi rész mindnek kimaradt vagy csupán nem tud olvasni.

Sajnálom, ha ezzel bárkit megsértek, de attól még így van.

2021. okt. 16. 00:03
 9/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg magázódva hogy lehet valaki tiszteletlen?! Wtf?!
2021. okt. 16. 00:06
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a 3-as és 5-ös válaszomat elfogadtad, a 8-as hozzászólásod nem fedi a valóságot. Tudod, mit? Az eddigiek alapján ismeretlenül is inkább az exeddel szimpatizálok.
2021. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!