Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ez a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ez a fura szituáció? "Találkozás egy régi szerelemmel." Exem leszólított, 10 éve nem láttam és tárgyilagos, de közvetlen voltam ő pedig láthatóan zavarba hoztam.

Figyelt kérdés

Magázódtam mikor segítséget kért tőlem a munkahelyemen, közben szemeztünk. Segítettem készséggel, tettem a dolgom, megköszönte stb. Tettem a hülyét mintha nem ismerném. Exemet hallottam magában motyogni utána, hogy még ennyi év után is.

Erre elmosolyodtam.

Ez mire utalhatott?

Később a pasija is megjelent, aki régi ismerős, neki is köszöntem. :D

Mikor távoztak olyan volt mintha rólam beszélnének.

Számomra ez elég groteszk volt. Humoros az élet. De mást belőlem nem váltott ki.



2021. okt. 15. 22:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Elvárás?!

Akkor mondjuk, ha bemegy a felnőtt gyereked, testvéred, apád, őket is magázod?

Telibe is fosnám az olyancéget, amelyik ezt elvárja .

Én az exekkel mindig, mindenhol kivételezek, mert attól, hogy valamiért megszakadt a kapcsolatunk, attól még jó volt. A multam részei, kedvesek számomra. Inkább az lenne lehangoló, ha azt látnám, hogy egy totál átlagos, nálam semmivel sem külömb emberrel éli hétköznapi életét. Ezért kellett szétmenni? Az ilyesmit sosem tudtam felfogni...

2021. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%

"Exemet hallottam magában motyogni utána, hogy még ennyi év után is. Erre elmosolyodtam. Ez mire utalhatott?"


Arra, hogy te azt gondolod, hogy az exed még ennyi év után is ácsingózik utánad, közben pedig csak megjegyezte, hogy még ennyi év után is gyerekes, nárcisztikus, bunkó alak maradtál. Dehogy nem váltott ki, akkor eleve nem folytattad volna a kis színházad, miután felismerted, pláne nem itt kardoskodnál a nem létező igazadért.

2021. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!