Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit ez a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ez a fura szituáció? "Találkozás egy régi szerelemmel." Exem leszólított, 10 éve nem láttam és tárgyilagos, de közvetlen voltam ő pedig láthatóan zavarba hoztam.

Figyelt kérdés

Magázódtam mikor segítséget kért tőlem a munkahelyemen, közben szemeztünk. Segítettem készséggel, tettem a dolgom, megköszönte stb. Tettem a hülyét mintha nem ismerném. Exemet hallottam magában motyogni utána, hogy még ennyi év után is.

Erre elmosolyodtam.

Ez mire utalhatott?

Később a pasija is megjelent, aki régi ismerős, neki is köszöntem. :D

Mikor távoztak olyan volt mintha rólam beszélnének.

Számomra ez elég groteszk volt. Humoros az élet. De mást belőlem nem váltott ki.



2021. okt. 15. 22:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerintem érdemes lenne utána olvasni 7-es, hogy mit jelentenek a szavak mielőtt használnád és kiakasztanál vele. Mert én nem voltam tiszteletlen és nem is leszek senkivel ok nélkül.
2021. okt. 16. 00:09
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

"magázódva hogy lehet valaki tiszteletlen?"

Te autisztikus vagy egyébként? Az valamennyire megmagyarázná az értetlenséged.

2021. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem a választ fogadtam el, hanem a véleményt. A kommented pedig nem adott választ csak az egyes meglátását boncolta.
2021. okt. 16. 00:11
 14/22 anonim ***** válasza:
76%

Márpedig a 3-as és 5-ös válasz a saját véleményem, nem valaki másénak a boncolgatása. Ez a diskurzus fáraszt. Na, jó éjt!

(#3, 5, 10, 12 válasz származik tőlem)

2021. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok autista ezt a személyeskedést kikérem magamnak. A szavak jelentésével és olvasáskészséggel látom gyengén áll a gyakori felhozatala.

Miért kell csodálkozzni amikor egy feltett kérdésre luxus válaszolni?! Ehelyett a kommenthuszárok véleményét kell fejtegetni. Nem is arról szól ez a felület, hogy a kérdésre választ kapjunk, hanem a kommenthuszárok tereléseiről? Nem ez az első ilyen tapasztalatom, hogy a kérdésemre semmi válasz azonban kommentek hada, ami egyik sem a kérdésemre reflektál. Abszurd.

2021. okt. 16. 00:17
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem csak az érzelmi intelligenciás alacsony, hanem még pökhendi is vagy.

Megkaptad a választ, de összefoglalom még egyszer: a fenti "fura szituáció" azt jelenti, hogy modortalanul viselkedtél az exeddel. A magázódás pedig nem egyenlő a tisztelettel.

2021. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Magázodni nem egyenlő a tiszteletadással? Sőt modortalan? Gratulálok! Nem tudom hogyan szocializálódott, de ez felénk nagyon nem így megy. Tegezni tiszteletlen alapjáraton, legyen szó bárki ismeretlenről, csak akkor tegezhetek egy nőt, ha az megkér erre. Magázni pedig hivatalos és tiszteletteljes megszólítás már bocsánat. Modortalan pedig felénk az, aki nem tud viselkedni. Na ez rám soha nem illett főleg nem munkahelyen már bocsánat.
2021. okt. 16. 00:35
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
"Már bocsánat, de maga egy ökör, tisztelettel."
2021. okt. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%

Na 2 kerdest tettel fel, most akkor kapsz ra valaszt:


1.) Jelent valamit ez a fura szituáció? Igen jelent, azt hogy kreten dolog magazni az exedet, mert vagy nem ismerted meg az exed, ami azert gaz, vagy pedig ugy tettel mintha nem ismerted volna meg. Az meg azert.

2.) Ez mire utalhatott? Nyilvan azon mosolyodott el, hogy milyen kreten vagy. De esetleg az is lehet, hogy azt hitte hogy viccbol csinalod es viccesnek talalta. Azt hogy te miert mosolyodtal el, azt viszont csak te tudhatod.

2021. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Azt kihagyod a számításból, hogy minden helyzetfüggő.


Kérdezd meg a főnöködet, hogy ha egy barát, vagy családtag, vagy régi ismerős jön be, akkor is kell-e magázódni. Na látod hogy nem lérdezed meg, mert abszurd lenne a lérdés, és autistának gondolna, hogy ezt komolyan feltételezed.


Amint felismerted, jelezned kellett volna neki, hogy 'ja te vagy az'.


Ez így olyan érzést kelt, mintha debil lennél, vagy pedig annyira mentális beteg, gyerekes, hogy eljátszod.

2021. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!