Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a leszbikusok a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a leszbikusok a nőket szeretik, miért férfias külsejű nőkkel jönnek össze?

Figyelt kérdés

Ha a leszbikusok a nőket szeretik, miért férfias külsejű nőkkel jönnek össze?

Miért néznek ki férfinak, hiszen nem transszexuálisak, nem akarnak más neműek lenni csak szimpla leszbikusok. Nők, akik a nőket szeretik.

Csak kíváncsi vagyok, hogy akkor miért néznek ki szinte mind férfinak? Olyanok mint a fiatal Justin Bieber, vagy Rodney Dangerfield.


szept. 11. 10:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
57%

9

Ilyenek a heteroszexuális közt is előfordulnak, szóval nem értem a kérdést.

szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Látom nem értitek. Rövid hajjal, vagy kopaszon is lehet nőies egy nő. Lezser cuccokban is, pl Levis dzseki, farmer. Nem kell hosszú haj, szoknya, és tűsarkú hozzá. Ott van pl Jada Pinkett, Jamie lee Curtis, stb

Nőies nők rövid hajjal, kopaszon is.


Na de akikről beszélek azokban a nőiesség szikrája sincs. Férfinak néznek ki. Rodney Dangerfield színes hajjal, orrpiercinggel.

Bieber, wife beater trikóban. Ez a 2 típus az átlag leszbi. Viselkedésre, testtartásra is a férfiakat utánozzák. Ha nem hallod a hangját akkor meg nem mondanád ránézésre, hogy ez egy nő. Olyan igénytelen falusi alfa hímnek tűnnek.

Nekem fura, hogy aki leszbikus és elvileg a nőket, nőiességet szereti az ilyenekkel állna össze.


Tinderen kíváncsiságból beállítottam hogy nőket mutasson csak. Ilyen nőket hozott fel többnyire. Ebből merült fel bennem a kérdés.

szept. 11. 11:55
 13/37 anonim ***** válasza:
56%
Én is állítottam már be társkeresőn csajokat, és nekem többnyire színes hajú, orrkarikás, számomra kicsit megkérdőjelezhető ízlésű, de mindenképpen csajos csajokat dobott.
szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
25%

"De valljuk be, vannak olyan leszbikus nők (akikre valószínűleg a kérdező is gondolt), akikben ezek sincsenek meg és tulajdonképpen abból tudni hogy nők, hogy női nemiszervük van és XX kromoszómájuk. De az arcvonásaik is férfiasabbak, a testalkatuk is, a viselkedésük is stb."


Én is egyből tudtam, mire gondol a kérdező.


Na most, nekem semmi bajom a melegekkel, a leszbikusokkal, de ettől a bizonyos típustól (van rá amúgy egy megfelelő kifejezés 😆) falnak megyek, valamiért undorít.

(Talán mert csak olyanokkal találkoztam ebben a kategóriában, akik emberileg, személyiségileg sem álltak a helyzet magaslatán.)

szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
55%
Tök jó hogy egyedül én válaszoltam erintettkent,megis le vagyok pontozva...utalkozni szeretnétek vagy tényleg erdekel a válasz? Sztem az első...
szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem tűnt még fel hogy a meleg férfiak többsége meg nőies?

De aki külsőre nem is annak is lehet hallani a hangján, a gesztikulációjan látni hogy meleg


Az ember nem véletlen vonzódik az ellenkező nemhez és ha a sajátjahoz vonzódik akkor valami gixer becsúszott és a hormonokkal valami gond van, ezért ezt látni fogod rajtuk

A férfiak nőiesek, a nők férfiasak lesznek.

Ezért is van bennem kétség ha egy extra nőies nő azt mondja hogy full leszbi

Férfit még nem láttam akin ne latszodna hogy meleg

szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
73%

Biszex vagyok, eléggé fiús csaj, rövid hajjal, átlagban fiús, bő cuccokat hordok. Volt hosszú hajam is, néha felveszek csajosabb dokgokat, de ettől még nem változik meg a személyiségem. Egyszerűen a kényelmes, praktikus darabokban érzem jól magam, egy p.csanaciban csak feszengek. Mindig sportolok, nincs időm és kedvem hosszú loboncot kordában tartani. Nőkben inkább a lányosabb, csinosabb külsejű nők tetszenek, de bírom, ha lazák, segítenek összeszerelni ezt-azt, mondjuk érdeklik őket a motorok, mint engem, de az sem nagy baj, ha nem. Valami fogjon meg benne, a személyisége, érezzem azt a pluszt, vibrálást, ami számomra vonzóvá teszi és ez változó, mi tetszik meg valakiben.

Férfiakban a törékeny, feminin, érzékeny fiúk jönnek be.

szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
25%
Akik fius kinzetu leszbi csajjal jonnek ossze azok altalaban biszexualisak ..
szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%

"Ez a 2 típus az átlag leszbi."


Szerintem te nem ismersz igazi leszbiket.

szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Ok milyen kategória?

szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!