Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a leszbikusok a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a leszbikusok a nőket szeretik, miért férfias külsejű nőkkel jönnek össze?

Figyelt kérdés

Ha a leszbikusok a nőket szeretik, miért férfias külsejű nőkkel jönnek össze?

Miért néznek ki férfinak, hiszen nem transszexuálisak, nem akarnak más neműek lenni csak szimpla leszbikusok. Nők, akik a nőket szeretik.

Csak kíváncsi vagyok, hogy akkor miért néznek ki szinte mind férfinak? Olyanok mint a fiatal Justin Bieber, vagy Rodney Dangerfield.


szept. 11. 10:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%
Nem attól nő egy nő, hogy hosszú a haja vagy lányos ruhákat hord.
szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt nem mindenkire igaz amit írsz. Másrészt #1-nek igaza van, nem attól nő valaki hogy "csajosan" néz ki.
szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Ezen már én is gondolkodtam, de úgy tűnik nagyon más az ízlésük mint egy férfinek ha nőkről van szó.
szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
10%

#kérdező

Ne keress olyan szexualitásban logikát, ami eltér a hagyományostól! Pontos választ úgyse fogsz kapni, az érintetteket meg csak felbőszíted az érdeklődéseddel. 😂

szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%

Vannak nők, akik a vékony, filigrán, lányosabb külsejű és finomabb viselkedésű férfiakat kedvelik. De attól még FÉRFIAKHOZ vonzódnak, csak van egy preferenciájuk.


Attól, hogy egy nő nem öltözködik csajosan, még NŐ. Attól, hogy egy férfi nem felel meg a konvencionális férfi kinézetnek, attól még FÉRFI. Ezt jó lenne felfogni.

szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
49%
Látom sokan nem értenek egyet azzal, hogy a nemi identitás nem a haj hosszúságából meg a viselt ruhákból ered. Akkor gondolom ha egy férfi megnöveli a haját és szoknyába bújik, akkor egyből nővé változik... Vagy nem? Kezdek összezavarodni.
szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Erintettkent valaszolnék: nekem volt már fiusabb és lanyosabb barátnőm is. Azon túl hogy valakinek rövid a haja,vagy fiusabban öltözködik, melle ugyanúgy van,a teste puha és szőrtelen,a lelke pedig nő. És én a női lélekhez/testhez vonzodom. A többi csak körítés. Ezért például egy nagyon feminin férfi sem fog semmit kiváltani belőlem, hiába festené ki a szemét,vagy bújna szoknyába
szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha levágatnám a hajam és felvenném a pasim ruháit, attól nem változnék varázsütésre férfivá. Mit gondtok? :D
szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom, és azt sem, hogy egyesek itt miért adják az értetlent. Nőies nő vagyok (bi, akinek a nőies nők tetszenek) és persze nő maradnék akkor is, ha rövid lenne a hajam és fiús ruhákat hordanék. De mégis látszódna, hogy nő vagyok, pl azért mert az arcom nőies vonásokkal rendelkezik, a testalkatom és testrészeim nőiesek, a hangom nőies, a viselkedésem nőies. De valljuk be, vannak olyan leszbikus nők (akikre valószínűleg a kérdező is gondolt), akikben ezek sincsenek meg és tulajdonképpen abból tudni hogy nők, hogy női nemiszervük van és XX kromoszómájuk. De az arcvonásaik is férfiasabbak, a testalkatuk is, a viselkedésük is stb.
szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18%
9. A bi nők nem férfiasak, gondolom ezért szól a kérdés a leszbikusokról.
szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!